Jozef Tiso - najlepší prezident

V rozhodujúcich chvíľach sa Jozef Tiso nezľakol a neutiekol prvým lietadlom do Londýna ako Edvard Beneš. Jozef Tiso zostal so svojím národom, čím zabránil rozdeleniu nášho územia medzi Poľsko, Maďarsko a Nemecko. Za obdobie pár rokov zažil náš štát nevídaný rozmach a prosperitu. Slovenská koruna sa nazývala tatranský dolár. Prvého slovenského prezidenta Jozefa Tisa považujeme za najlepšieho a najvýznamnejšieho prezidenta v histórii Slovákov.

 

Objednávam si balíček nálepiek
Jozef Tiso - najlepší prezident

Mám záujem o balíček s väčším počtom nálepiek a formou dobierky
 
20 nálepiek 2 €+ poštovné 2,90€
 
40 nálepiek 4 €+ poštovné 2,90€
 
60 nálepiek 6 €+ poštovné 2,90€
 
120 nálepiek 12 €+ poštovné 2,90€
 
Mám záujem o balíček s väčším počtom nálepiek a formou prevodom na účet
 
miniaturaminiaturaminiatura
 

Prečo podporiť kampaň Jozef Tiso - najlepší slovenský prezident?

Kampaň Jozef Tiso - najlepší slovenský prezident je tu pre každého, kto sa nebojí a nehanbí vyjadriť svoj názor v uliciach našich miest.

Pripravili sme pre vás možnosť objednať si nálepky v rámci našej kampane. Ak máte záujem, môžete si objednať 20, 40, 60 alebo 120 nálepiek, ktoré vám pošleme za symbolickú sumu + poštovné (viď formulár). Vaše finančné príspevky do kampane Jozef Tiso - najlepší slovenský prezident budú použité na prípravu ďalšej kampane.

Zodpovedný za kampaň je Mgr. Pavol Privalinec, podpredseda SHO. Kontakt: tiso@sho.sk alebo 0908 800 782. Nálepky lepte na miesta na to určené.