Nech som volil kohokoľvek... Vráťte mi môj hlas!

Juraj Kadassy
29.05.2018 4 754 achív

Čo je vlastne štát? A komu teda patrí? Ľudu, teda národu už dávno nie. Štát je moc stopäťdesiatich egoistických “nadľudí“, ktorí sa tešia z nadvlády nad národom. A tak sa zo štátu stáva “zbraň“ namierená proti vlastnému národu.

Slovenský národ si vás volil. Koalíciu i opozíciu. Hovorte tomu ako chcete. Hneď ako sa prežeriete našimi hlasmi, už nie ste takí istí ľudia ako my. Fungujeme podľa vašich pokynov, ale nie ako jeden národ. Nie národ hrdý na vás. Kam všetci patríte pán prezident, koalícia, opozícia? Lebo vy náš národ pod vplyvom vlastného ega demolujete, týrate a okrádate stále viac pre váš vlastný prospech. Nie v prospech ľudu. Okrádate nás o peniaze, sny, vzájomný rešpekt a lásku, s ktorou sa každý Slovák narodí.

 

Dlžoby naše každodenné

Chcete z nás národ, ktorý odrazu tiež nikam nepatrí. Tak ako vy nepatríte vskutku nikam. Robíte všetko pre to, aby väčšina pomaly od hladu vymrela v maličkých prázdnych bytoch zaťažených hypotekárnymi úvermi voči bankám, ktoré ani nie sú slovenské. A tak neostane po nás nič, iba dlžoby. S dlžobami umierame a s dlžobami voči štátu (voči vám?) sa tiež rodí každý maličký Slovák. Nič to! Je ich stále menej. Prečo a komu musí takéto dieťa splácať dlh? Ľuďom, ktorí ho milovali skôr, ako ho splodili?

Splácame dlhy vám a pritom sme si od vás nič nepožičali. Vám, ktorí nás, vašich voličov dennodenne haníte a ponižujete vašimi teatrálnymi výstupmi, nenávisťou a nabádate nás, celý národ, aby sme sa nenávideli tiež.

-------------------------------------------------------------------------

Prečítajte si tiež: Chýba nám sebavedomie

-------------------------------------------------------------------------

A odrazu mám pocit, že Slováci prestávajú žiť s vierou, v čokoľvek. V kohokoľvek. Jeho sused je ficovec, toho brat je zasa kiskoid a on je teraz fašista alebo iluminát. Nič z toho však nie je slovenské. Nič z toho nášmu krásnemu národu nie je prirodzené. A vy už vôbec nie! Slováci, najdobrosrdečnejší národ v Európe. S najkrajšími ženami na svete. Ostaňte spolu, nech sa hyeny požerú. Nechali vás v tom samých, máčať sa v ich perverznom svete intríg a lží. Aj vás, mladých Slovákov, ktorí raz budú múdrejší ako ich otcovia. Aj tých starých, ktorí už svoju múdrosť preplatili v prospech komfort a blahobyt každého vodcu a aj oponenta.

 

Veriť, milovať a pracovať

Drahí a láskaví Slováci, nechajte ich tak, nepredajte sa druhým iba preto, že oni majú pocit, že máte žiť v dlžobách a chudobe. Hovoria tomu demokracia. Sú presvedčení, že ste hlúpi. A tak sa k vám aj chovajú. Neveria vám a popierajú váš intelekt. Popierajú pracovitosť celého národa a jeho ťažkú minulosť. Popierajú hodnoty, ktoré sme zdedili po našich otcoch a matkách. Dobrotu a láskavosť. Nebuďte nástrojom ich spoločenských hier, ktoré vás nútia byť horšími ľuďmi. Nemajte z nich strach. Ani z tých a ani z tých. Ani z koalície, ale ani z opozície. Buďte verní sami sebe! Táto zem bola odjakživa vaša, vašich otcov, vašich dedov, vašich praotcov, ktorí sa vždy hrbili pod bičom despotov a psychopatov im podobným.

Slovensko je predsa slovenské. Nikdy nepatrilo inému národu, aj keď si to vždy naši utláčatelia mysleli.

Slováci sú silní a pracovití ľudia, ktorí nachádzali bohatstvo vo svojich rukách a hlavne v srdciach, verných národu, susedovi, kolegovi alebo otcovi a mame. Bráňte sa múdrosťou, ktorá je vám prirodzená! Bráňte sa, nie voči tomu, kto môže posilniť váš názor. I keď je iný. Múdrosťou zvíťazíte obaja. Lebo aj s múdrosťou sa rodíte! Bráňte sa voči nim! Voči skorumpovaným, zapredaným, choromyseľným, pažravým... Voči každému, kto vás bude chcieť postaviť proti sebe. Bráňte sa voči tým, ktorých sme si všetci volili, aby postavili brata proti bratovi. Vaša zem im nepatrí. Patrí iba vám. Ostaňte ľuďmi, lebo iba ľudia dostali dar rozumu a tí, ktorí ho s láskou nevedia používať, to nie sú ľudia.

Nech som volil kohokoľvek... Vráťte mi môj hlas!

-------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Tričko si môžete objednať na čísle 0908 800 782.

-------------------------------------------------------------------------