Hvorecký, Smatana... a naša mládež

Róbert Švec
09.06.2017 3 881 internet

Niektoré médiá, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku sa pohoršujú nad tým, že Slovenskí branci opäť pripravili program pre deti priamo v jednej z nitrianskych základných škôl.

Počas programu Slovenskí branci učili deti aj to, ako sa chrániť pred chemickým útokom. Domnievam sa, že vždy je lepšie, keď na slovenských školách pôsobia Slovenskí branci, ako keď za deťmi chodia Hvorecký, Smatana a ich kumpáni, ktorí balamutia našu mládež „hodnotami“ svetoobčianstva a nekriticky velebia politiku Bruselu. Ak Slovenskí branci učia slovenskú mládež základom sebaobrany, môžeme im byť za to iba vďační. Pretože, ak vývoj na Slovensku a v Európe bude ďalej pokračovať týmto tempom, naša mládež už čoskoro bude potrebovať v bežnom živote to, čo ju učia branci.

-------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.