Tretí sektor a RTVS. Hra o budúcnosť našej vlasti sa začala

Martin Lacko
11.04.2017 17 474 internet

Čoskoro tomu bude 25 rokov, teda štvrťstoročie, keď sa Slováci osamostatnili druhýkrát. Cítili, že Československo je im tesné a neposkytuje dostatočný rámec na ich rozvoj a napredovanie. Hoci to bol už rozchod slobodný, bez tlaku susedných mocností, ozývalo sa veľa kuvičích hlasov, že Slovensko nebude schopné samostatnej existencie, že sa skoro zosype. Vychádzali najmä z radov inteligencie. Stal sa však opak. Podobne ako prvá, tak i druhá SR sa úspešne udržala.  

Fedor Gál, odporca slovenskej štátnosti a kontroverzný sociológ.Hlas rozumu napovedá, že zakladateľské garnitúry prvej i druhej SR by si za úspešné ukotvenie mladého, pre Európu i svet nesamozrejmého štátu, zaslúžili uznanie. Realitou je však pravý opak. Miesto dôstojnej pripomienky sa na obe sype oheň a síra.

Možno sa teda spýtať, o čo sa hrá. Hrá sa o samotnú štátnosť, teda existenciu Slovenska ako samostatného útvaru.

Zdá sa, že leží v žalúdku nielen agresívnym redaktorom RTVS či extrémistom z tretieho sektora, ale, čo je úplne absurdné, aj Ficovej vláde, ktorá prijala dokonca právne normy na potláčanie pravdy o prvej SR a na nepohodlných autorov posiela protiteroristické komandá ako na nejakých zločincov.

Cesta k úplnej deštrukcii, beztak dlhodobo oslabenej suverenity SR, je jasná: obyvateľstvu, najmä mladým, treba vštepiť hlboký a trvalý pocit viny za samotnú existenciu prvej i druhej SR. Implantovať im presvedčenie, že vždy, keď si doma začali Slováci vládnuť, páchali sa zločiny.

Raz sa vyvážali Židia, potom sa zas unášali občania. Vlastne ani nič iné sa v SR nerobilo, len sa páchali zločiny. Preto rôzne Natálky, Únosy a priam satanistické urážanie národných a kresťanských symbolov (s tichým požehnaním vládnych i cirkevných kruhov), a nekonečné, priam rituálne vyplakávanie nad deportáciou a „holokaustom“ (s podporou vládnych a cirkevných kruhov).

------------------------------------------------------------------------ Vyhlásenie k ohrozeniu slovenskej štátnosti

------------------------------------------------------------------------

Výsledok? Odmietnime samotnú ideu Slovenskej republiky a prenechajme ju cudzincom. Veď tí z Bruselu, Washingtonu, sú predsa lepší, demokratickejší ako naši...

Pristúpime na túto špinavú hru alebo si zachováme zdravý rozum a nádej na návrat slobodných pomerov vo vlastnom štáte?

-------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.