Donald Trump. Zrkadlo falošného sveta mediálnych agentúr

Róbert Švec
10.11.2016 5 629 archív

Je veľmi zábavné sledovať, ako sa súčasní režimisti jedujú nad víťazstvom Donalda Trumpa v amerických prezidentských voľbách. Udalosti nielen posledných dní spochybňujú delenie názorov v spoločnosti na štandardné a neštandardné, na demokratické a extrémistické, reálne existujú iba dve skupiny.

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody

Prvá. Tí, ktorí používajú normálny, zdravý rozum. Druhá. Tí, ktorí tú šedú hmotu majú síce vloženú v hlave, ale používajú ju iba ako nestabilné ťažítko. Páni režimisti, vy ale nepatríte do prvej skupiny. Ľudí môžete istý čas mediálne klamať, zavádzať, podhadzovať im falošné prieskumy, ale jedného dňa vás rozhnevaní ľudia vyženú z úradov, kancelárií a vy to viete, preto sa jedujete.

V súvislosti s výsledkami prezidentských volieb v USA je zaujímavé a hlavne poučené všímať si aj prácu rôznych agentúr na zisťovanie verejnej mienky, s pochybným finančným krytím, ktoré posledné roky obťažujú slušných a normálnych ľudí nielen svojou existenciou, ale najmä svojimi odhadmi a pod. Zlyhali (klamali?) aj pri odhadoch výsledku volieb do NR SR, vyfackali sa samé pri brexite a čerešničkou na torte sú výsledky prezidentských volieb v USA.

Hystéria tých, ktorí velebia agresívnu politiku USA ešte len začína...

-------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU