Európa nepotrebuje viac imigrantov, ale viac Európanov

Ján Vachaľ
22.09.2016 26 048 archív

Imigranti a migrácia sú spolu s brexitom najskloňovanejšími slovami za posledný rok v celej Európe. Je to reálny problém, ktorý si vyžaduje rýchle riešenie. Dôvody prečo nechceme prijať imigrantov sú jasné.

Ján III. Sobieski v roku 1683 pomohol Habsburgovcom vyslobodiť Viedeň z tureckého obliehania. Toto víťazstvo zbavilo strednú Európu tureckého nebezpečenstva a začalo postupný pád Osmanskej ríše.

Veľká kultúrna rozdielnosť, vyznávanie náboženstva, ktoré porušuje základné ľudské práva, sociálne problémy, nárast kriminality... Čo je však najhlúpejšia a hlavne najdrzejšia odpoveď politikov a ľudí, ktorí velebia multi-kulti a migráciu je to, že údajne potrebujeme imigrantov lebo Európa vymiera.

Je pravda, že Slovensko má jeden z najmenších prírastkov obyvateľstva v celej EÚ a geneticky vymierame.

Problém je v tom, že niektorí vyznávači multi-kulti a imigrácie tento fakt „predávajú“ ako hlavný dôvod pre prijímanie imigrantov a nie ako svoju neschopnosť sociálne zabezpečiť svoj vlastný národ či zabezpečiť pre mladých ľudí také podmienky, aby mať dieťa znamenalo radosť a nie príťaž.

Rodina je totiž zrkadlo toho ako funguje štát a ako funguje vláda. Ak by boli správne podmienky pre to, aby rodina mohla fungovať, nielen po sociálnej alebo ekonomickej stránke, situácia by bola úplne iná.

Základ pre rodiny netvorí len to, že sa navýši príspevok pre dieťa či predlží materská. Základ tvorí prakticky všetko. Od dostupnosti bývania, cez kvalitu školstva až po také veci ako sú pracovné príležitosti či celková bezpečnosť. Takže nie, nepotrebujeme tu státisíce ľudí, ktorých kamaráti vraždia Európanov. My nepotrebujeme viac imigrantov, ale viac Európanov. Viac Slovákov, Čechov, Francúzov či Švédov. Tých, ktorých predkovia tvorili dejiny Európy a často za jej slobodu či slobodu svojho národa obetovali aj svoje životy.

Tento rok si pripomíname 333. výročie bitky pri Viedni. Bola to bitka, kedy sa Európania dokázali jednotne postaviť za svoj spôsob života a za svoju slobodu. Nechať súčasných vyznávačov migrácie vpustiť milióny ľudí do Európy, ktorých predkovia vraždili naše obyvateľstvo, by bolo ako pľuvať na hroby statočných Európanov, ktorí stáročia ochraňovali naše domovy pred dobyvateľmi zo všetkých kútov sveta. 

-------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.