Bojujeme proti diktátu Bruselu aj v uliciach našich miest

Pavol Poprocký
26.06.2016 10 297 Pavol Privalinec

V sobotu 25. júna sme sa opäť stretli v Bratislave a spolu s nami stovky vlastencov, aby sme verejne demonštrovali naše odhodlanie ochraňovať národné a štátne záujmy Slovenskej republiky a budúcnosť európskej civilizácie pred diktátom Bruselu.

Pochod proti diktátu Bruselu podporilo vyše 1 200 statočných vlastencov nielen zo Slovenska, ale aj zástupcovia Česka, Srbska, Chorvátska, Poľska, Rakúska a Nemecka.

Ani tento rok nechýbali provokácie organizácií dotovaných zo zahraničia. Na železničnú stanicu prišiel i známy konšpirátor, ktorý šíri propagandu Bruselu – „vážený“ Fedor Gál. Provokáciu vo forme nadávok na účastníkov a narúšanie pokojného verejného zhromaždenia vnímal ako „nutnosť“. Legálne a legitímne vlastenecké podujatie sa márne snažil narušiť i Ľuboš Lorenz, ktorý sa preslávil hanobením slovenských štátnych symbolov a poškodzovaním sôch za ktoré skončil v rukách polície.

Protest bol zahájený krátko po pätnástej hodine, kedy sa vlastenci začali presúvať na Námestie slobody pred Úrad vlády SR. Na námestí odzneli prejavy rečníkov, medzi nimi aj Róberta Šveca, Mariána Magáta, Lukáša Kopáča a ďalších aktivistov.

Popri Slovákoch odzneli prejavy aj zahraničných účastníkov, ktorí aj z vlastnej skúsenosti dosvedčili, že nielen u nás, ale i v Česku a Nemecku pretrváva prenasledovanie ľudí s iným ako „štandardným“ názorom! Vyjadrili súdržnosť a poklonu za to, že slovenský národ bojuje za svoje práva.  

Deň 25. jún bol ďalším potvrdením toho, že stojíme na pevných morálnych pilieroch a uvedomujeme si vážnosť dnešných dní, podstatu ochrany budúcnosti a že nebudeme „plávať s dobou“. Sme Slovenské Hnutie Obrody a už čoskoro spoločne obrodíme našu vlasť a Európu!

 

Fotogaléria

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

Pridaj komentár