Kopáč: Odpor nie je právo, ale povinnosť

Lukáš Kopáč
02.06.2016 10 504 archív

V sobotu 25. júna sa v Bratislave uskutoční ďalší celonárodný protest s názvom STOP likvidácii Európy, spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu. Organizátor protestu Lukáš Kopáč vysvetľuje dôvody, pre ktoré sa Slováci opäť mobilizujú, aby vyšli do ulíc. (redakcia) 

Marián Mišún: „Len masová protestná akcia rozhnevaných občanov dokáže v hlavách skorumpovaných politikov vyvolať potrebnú reakciu.“


Prečo politici nikdy neprekročia svoj tieň?

Pár mesiacov po voľbách už definitívne môžeme skonštatovať, že sľuby birmovaného komunistu, prísneho ateistu a sociálneho demokrata Fica boli opätovne divadlom pre voličov, ktorí ho, žiaľ, korunovali ako víťaza volieb. Bývalý bojovník proti utečencom sa už netají tým, že „zopár“ utečencov predsa len prijmeme. Nebol by Fico ale hrdým štátnikom, keby nezdôraznil, že ich prijmeme len na základe dobrovoľnosti. Myslieť si, že jeho podmienky bude niekto akceptovať je úplne zbytočné. Tak zbytočné, ako je on sám. Tak zbytočné, ako dohoda s Tureckom, ktorú schválil a tak zbytočné, ako europoslanci SMERu, hlasujúci za povinné kvóty, ktoré Fico tak rázne odmieta a kvôli ktorým podal žalobu na EÚ. Politici teda nikdy nemôžu prekročiť svoj tieň, lebo nikdy nehájili záujmy Slovenskej republiky, ale záujmy Bruselu. Vlastenecké zanietenie pre tzv. politický odpor zo strany takzvaných štandardných politikov je len lacná fraška na úrovni divadelného predstavenia Kováči.

 

Dohoda s Tureckom a hrozby imigrácie

Dohoda s Tureckom nie je nič iné, ako nástroj Erdogana na vyciciavanie a vydieranie európskych štátov. EÚ, teda aj všetci daňoví poplatníci SR sa poskladajú Turecku sumou (zatiaľ) 6 MILIÁRD eur, pričom Erdogan sa nechal počuť, že bude žiadať oveľa viac. Za čo teda EÚ zaplatí Turecku niekoľko miliárd eur? Za to, že si Turecko bude strážiť svoje hranice a nevpustí do Európy vlnu ilegálnych imigrantov.

--------------------------------------------------------------------------

Lukáš Kopáč: „Priatelia, ako organizátor
verím, že sa opätovne stretneme v takom
počte, aby sme vlastizradcom v NR SR a EÚ
odoslali jasný odkaz, že nesúhlasíme s ich
schizofrenickou politikou a ani s diktátom
Bruselu! Preto šírte a propagujte náš
spoločný protest, pozývajte priateľov a
známych. Vidíme sa v Bratislave.”

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Pozvánka na udalosť na FB ------------------------------------------------------------------------

Čiže v skratke EÚ platí miliardy eur Turecku, aby robilo to, za čo celá EÚ kritizuje Maďarsko. Jeden z najvážnejších aspektov tejto dohody je ale fakt, že Európa sa stala vydierateľnou a to aj veľkou zásluhou Angely Merkelovej. Pokiaľ EÚ odmietne platiť, Turecko otvorí hranice. Bruselskí byrokrati prezentujú požiadavky pre Turecko, ktoré musí splniť, aby dostali peniaze za stráženie hraníc. Nad týmito požiadavkami sa však Erdogan len pousmieva. Veľmi dobre vie, že má v hrsti nielen Merkelovú, ale aj celú EÚ, takže v krátkej dobe bude diktovať Turecko EÚ a únia nebude mať iné východisko, ako poslušne prikývnuť, lebo akýkoľvek odpor by bol nehumánny, neľudský a neeurópsky.

Stráženie vonkajších hraníc EÚ je jediným a najefektívnejším riešením. Toto riešenie je však pre EÚ neprijateľné práve z dôvodu nehumánnosti a neľudskosti, preto namiesto toho, aby EÚ za 6 miliárd eur zabezpečila ochranu svojich vonkajších hraníc, posiela tieto peniaze Turecku.

Vlastnou ochranou hraníc by Turecko stratilo možnosť vydierať a vyjednávať o bezvízovom styku pre ďalšie milióny moslimov.


Nacionalizmus ako riešenie

Zo slova nacionalizmus sa v poslednej dobe stáva strašiak, ktorého zo skrine vždy ochotne vytiahnu kaviarenskí povaľači a zástupcovia asfaltovej kultúry. Nacionalizmus je však prirodzeným prvkom každého národa. Náš nacionalizmus nepramení z nenávisti, ale z lásky k svojmu národu. Ako nacionalista neodmietam pomoc nikomu, kto sa nachádza v skutočnej núdzi. Zároveň však nie som ochotný strpieť to, aby Slovenská republika platila 250-tisíc eur za každého neprijatého utečenca.

Nemôžeme súhlasiť s tým, aby boli uprednostnení ekonomickí špekulanti pred slovenskými dôchodcami. Nemôžeme súhlasiť, aby bolo odtŕhané jedlo od úst slovenských žien, detí, pracujúcich na úkor agresívnych utečencov, ktorých predstavy o spolužití sú maximálne nekompatibilné s tými našimi.

Nemôžeme súhlasiť ani s tým, aby slovenské ženy boli ohrozované preto, lebo majú oblečenie a farbu vlasov, ktoré niektoré primáty považujú za výzvu na znásilnenie. Náš nacionalizmus nie je o nenávisti, ale o pude sebazáchovy. Náš nacionalizmu nehlása nenávisť, ale nenávisti sa postaví na odpor. Náš nacionalizmus nestojí na základoch pseudohumanity, ale na základoch lásky k svojeti.

Boli sme tu pred voľbami, sme tu aj po voľbách a budeme tu dovtedy, pokiaľ náš boj o charakter a smerovanie Slovenska nevyhráme. Neraz sa naše hlavy ocitli pod mediálnymi gilotínami, ktoré nám chceli odťať za asistencie a potlesku kaviarenskej zberby, ľudskoprávnych organizácií a tretieho sektora.


Postaviť sa na odpor - právo a povinnosť

V momentálnej situácii už nie je čas zaoberať sa všeobecnými frázami. Nie je čas súdiť politikov, nakoľko tí naše záujmy ani neobhajujú, ani nezastávajú. Je čas spojiť sily a nečakať na zázrak. Občiansky odpor dnes už nie je právom, ktoré garantuje Ústava SR, ale povinnosť, ktorú si musí splniť každý slušný občan, ktorému záleží na budúcnosti krajiny.

Pevne verím, že sa stretneme v čo najväčšom počte a aby sme ukázali skorumpovanej, protislovenskej lúze, aká sila spočíva v zjednotenom národe. Na proteste sú vítaní všetci slušní občania a to bez výnimky, preto šírte a propagujte udalosť, pozývajte známych a priateľov.

Stretneme sa 25. júna o 15.00h v Bratislave.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.