Boj o charakter štátu pokračuje

Róbert Švec
01.05.2016 12 957 archív

Nie je jednoduché obsiahnuť v  príhovore nad hrobom prvého slovenského prezidenta všetko o našich úspechoch, túžbach, chybách a nepriateľoch. Smejú sa nám do tváre a veria, že charakter druhej Slovenskej republiky už správne definovali. Aj mnohí Slováci si začali mylne myslieť, že už netreba bojovať za hodnoty našich predkov, že obnovením štátnosti sme dosiahli všetky naše ciele. Omyl.  

Udalosti po nástupe transformovaných boľševikov a liberálov sú dôkazom postupného odstraňovania vlasteneckých hodnôt z mediálnej a spoločenskej oblasti. Dopracovali sme sa do stavu, kedy je Slovensko papierovo vymedzeným a obmedzeným štátom.

Štandardizovanie najstaršej strany Slovákov je ukážkovým príkladom síl, ktoré označujú všetkých, ktorí odmietajú umelú autoritu za extrémistov. Napriek prekážkam však viem, že MY zápas o charakter nášho štátu vyhráme.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.