Ako médiá zo zradcu urobili disidenta

Kliment Uhrecký
22.03.2016 6 384 archív

Už si pomaly zvykáme na informácie, ktoré deformujú pohľad na skutočnosť a pravdu. Z vrahov robia bezbranných hrdinov a obete systému, z podvodníkov poctivcov a zo sexuálnych zvrhlíkov ochrancov morálky, ktorí iba dali najavo ženám v Kolíne nad Rýnom, že ak nechcú byť znásilnené, tak by si mali dať hidžáb a chodiť iba v sprievode muža. To sme ale dopadli! Naposledy nás šokovali informácie zo Švédska, kde sa policajný veliteľ zastal maloletého vraha zo Somálska, ktorý zavraždil mladú dobrovoľníčku. Hlúpo argumentoval jeho údajnou traumou z toho, čo tento vrah prežil počas jeho cesty do Švédska.

Bývalý agent KGB Alexander Litvinenko sa po páde Sovietskeho zväzu stal agentom FSB. Od roku 2003 bol „poradcom“ pre britské spravodajské služby, ktoré zásoboval informáciami. Aj naše médiá si osvojili lož o údajnom hrdinstve zradcu a podporovateľa čečenských vrahov Alexandra Litvinenka, z ktorého pomaly urobili martýra a obeť Putinovho Ruska. Alexander Vaľterovič Litvinenko (1962 – 2006) však určite nebol nevinným anjelom a bojovníkom za ľudské práva. Spočiatku slúžil boľševikom, od roku 1988 pracoval v KGB, neskôr slúžil Jeľcinovi, ktorý ničil Rusko a ruský národ. Slúžil za peniaze všemocným oligarchom Jeľcinovho Ruska. Zaplietol sa do nečistých hier oligarchov, až napokon ani nevedel, komu má slúžiť. Už v tom čase začal spolupracovať s moslimskými separatistami v Čečensku, ktorých otvorene podporoval a glorifikoval. To už bolo aj na vtedy národne vlažných Rusov priveľa.
 

Podporovateľ vrahov a násilníkov

Ako možno nazvať človeka, ktorý spolupracuje s vrahmi detí z Beslanu, vrahmi chorých pacientov z nemocnice v Budonnovsku, vrahmi nevinných divákov a hercov z moskovského divadla na Dubrovke alebo vrahmi nič netušiacich obytných domov vo Volgodonsku či Moskve.  Jean-Paul Sartre vo svojej filozofii hovorí o tom, že človek celý život utvára svoju existenciu a esenciou  (podstatou) sa stáva v okamihu svojej smrti.

Krátko pred smrťou sa rozhodol konvertovať na islam! A aj konvertoval. Prial si byť pochovaný v Čečensku, ale to sa mu nesplnilo. Litvinenko sa stal v okamihu svojej smrti moslimom. Médiá zamlčovali túto jeho konverziu k islamu, alebo sa o nej zmieňovali iba okrajovo. Tento fakt potvrdili aj jeho príbuzní a moslimské obrady na pohrebe viedol moslimský duchovný.

Rusko malo s islamom vždy negatívne skúsenosti. Predkovia dnešných Rusov mali  negatívne skúsenosti s moslimskými nájazdníkmi zo Zlatej Hordy až do 16. storočia, kým Ivan IV. neurobil dobytím Kazane a Astrachánu koniec im vyčíňaniu. Potom ruskú zem plienili hordy Krymských Tatárov a Turkov až do 18. storočia. Rusko muselo spacifikovať moslimských divochov na Kaukaze, aby ochránilo a oslobodilo kresťanských Gruzíncov či Arménov spod moslimskej tyranie. Čečeni boli vernými spojencami Turkov a šikanovali kresťanské národy na Kaukaze. Aj počas nacistickej invázie sa stali Krymskí Tatári a Čečenci (a aj ďalšie moslimské národy Ruska) spojencami nemeckých nacistov.


Produkt rusofóbie

Čo všetko Litvinenko obhajoval? V septembri v roku 1999 otriasli obyvateľmi Ruska útoky na obytné domy vo Volgodonsku a Moskve. Išlo o zákerné útoky na nič netušiacich spiacich civilistov uprostred noci. Čečenskí teroristi umiestnili do obytných domov bomby a v noci ich zákerne odpálili. V októbri ozbrojené čečenskí teroristi zaútočili na moskovské divadlo na Dubrovke. V mene Alaha zavraždili 130 rukojemníkov – bezbranných divákov a hercov. Azda najkrvavejším a najdiabolskejším bol útok 1. septembra 2004 na školu v osetskom meste Beslan. Teroristi si vybrali zámerne toto kresťanské mestečko na Kaukaze. Zavraždili 334 bezbranných kresťanských civilistov a z toho 186 detí v školskom veku.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Negatívna úloha západných mocností... ------------------------------------------------------------------------

V rukojemníckej dráme v Beslane vidno, že išlo o prvky islamského džihádu namiereného proti bezbranným kresťanom. V roku 2011 sa čečenskí teroristi prihlásili opäť krvavým útokom na moskovskom letisku Domodedovo, kde zahynulo 36 civilistov. V roku 2013 čečenskí moslimovia útočili na cestujúcich vo Volgograde a na Bostonskom maratóne v USA. Vtedy prvýkrát oznámili aj na Západe, ktorý ich všemožne podporoval, že nie sú iba obeťami, ale zákernými vrahmi.

Litvinenko, obdivovateľ teroristov, lokaj Západu, odpadlík od pravoslávnej viery, príklad renegátstva a janičiarstva si nezaslúži ani jednu dobrú spomienku. Jeho umelé martýrstvo je len produktom západných protiruských nálad, ktoré napriek moslimskej hrozbe pre celú Európu rozsievajú predajné médiá plné rusofóbie a antislavizmu. 

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.