Kráľovstvo krivých zrkadiel

Pavol Privalinec
28.02.2016 5 570 archív

Každoročne sa investujú na zlepšenie, rozumej namaľovanie, obrazu reality nového spolunažívania rôznych skupín milióny eur. Indoktrinalizácia iracionality začína od predškolského veku, končí tichým zlomeným nesúhlasom starca...

Ani sme sa nenazdali a nemožno-absurdné sa stáva skutočnosťou. Zrazu na nás pozerá zo stránky slovenského ministerstva černoch a Aziat, ako keby ich priviezol Martin Pichanda späť domov z Madagaskaru, z obyčajného Cigána je Róm (lebo pôvodné pomenovanie si vybývali), dozviete sa, že moslimovia sú naši bratia, stretne sa západ s východom.

To, čo bolo pred pár rokmi nemysliteľné, sa objavuje ako odveká ľudská sloboda, hoc prameniaca z absurdnosti, dnes žiaľ, s kapacitou prijateľnosti.

 

Dokiaľ sa budeme držať karikatúry slobody, totiž slobody vnútorne a duševne sa zničiť, budú nezmeneným spôsobom pokračovať aj vonkajšie účinky takto skreslenej slobody. Benedikt XVI.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.