Nemecko je opäť katom Európy

Tomáš Kopřiva
14.01.2016 58 509 archív, ilustračné foto

Deň 31. december 2015, oslava Nového roku. Stovky skupinových sexuálnych útokov na mladé ženy, znásilnenia, krádeže, hrubé násilie. To všetko v centre miliónovej nemeckej metropoly, v Kolíne nad Rýnom. Nemecko a Európa sú v šoku.

Naozaj musí Nemecko a s ním aj celá Európa opäť vyhorieť?

Takýto barbarský útok na základné ľudské prává, na ľudskú dôstojnosť a na právny poriadok, navyše v civilizovanej a vyspelej krajine, akou je Nemecko, je bezprecedentný. Tento ohavný čin navždy uzatvára diskusiu o správnosti odporu proti nekontrolovanej imigrácii, presnejšie povedané invázii moslimských radikálov na územie Európy.

 

Nevidím zlo, nepočujem zlo

Je šokujúce, že napriek zločinom, ktoré sprevádzajú masívny prílev imigrantov, politické špičky Európskej únie na čele s kancelárkou Nemecka Angelou Merkelovou, neprestávajú v zúrivej podpore imigrácie. Zároveň dokonale ignorujú čoraz silnejší odpor európskych národov a to všetko za hlasnej podpory cenzúrovaných médií a radikálnych mimovládnych organizácií.

Európska únia na čele s predsedom Európskeho parlamentu Martinom Schulzoma  predsedom Európskej komisie Jean-Claude Junckerom sa nezdráha vyhrážať „neposlušným“ štátom, ktoré túto samovražednú misiu odmietajú súdmi, obmedzením „dotácií“, či dokonca použitím sily.

Tragickou iróniou dejín je potom to, že práve vrcholný predstaviteľ Nemecka je opäť priamo zodpovedný za katastrofu kolosálnych rozmerov, ktorá má potenciál uvrhnúť Európu do totálneho chaosu. Naozaj musí Nemecko a s ním aj celá Európa opäť vyhorieť?

V dnešných dňoch je zrejme bezpredmetné a  medzi psychicky zdravou populáciou sa nenájde nikto kto by pochyboval, že kultúra radikálnych imigrantov je nezlučiteľná s rozvinutou kultúrou európskych národov. Barbarské zmýšľanie, náboženský fanatizmus, zvrátený prístup ku slobode jednotlivca, k životu,ženám,tolerancii nemá v Európe miesto. Podobný necivilizovaný vývojový stupeň prekonala Európa už pred stáročiami a nieje možné sa k nemu vracať! A to za žiadnych okolností.

 

V čí prospech

Občania Nemecka, Poľska, Maďarska, Francuzska, všetci sa pýtajú: „Oni to nevidia? Nevidia, že títo ľudia sa neprichádzajú asimilovať? Že prichádzajú vraždiť, znásilňovať, okupovať? Naozaj to nevidia?“

Jednoduchá odpoveď, vidia. Pretože fakty hovoria jasne. Ako vždy platí, nevidí buď hlupák či šialenec, alebo ten, komu stav vyhovuje. Koho teda Angela Merkelová zastupuje? Čo je hlavným zámerom vysoko organizovaného presunu státisícova v budúcnosti miliónov mladých bojaschopných a agresívnych mužov do Európy?

--------------------------------------------------------------------------

Róbert Švec: Nulová tolerancia pre vlastizradcov

--------------------------------------------------------------------------

Na začiatok treba povedať základnú vec. Nekonečné zástupy nelegálnych imigrantov by nikdy nemali šancu dostať sa do Európy, ak by to samotná Európa nechcela. Nemajú na to odvahu, logistiku, vybavenie, zázemie, technológie. Jednoducho je to nemožné. Všetky tie státisice ľudí sa dali do pohybu v jeden okamih. Sú dokonale organizovaní. Z drvivej väčšiny sa jedná o mladých mužov. Na nikom nevidno ani stopy vojny, chudoby či hladu. Opovrhujú humanitárnou pomocou, v skupinách kradnú, sú agresívni, podpaľujú autá, znásiľňujú, ničia kresťanské symboly. A toto sa nedeje výnimočne, toto všetko sa deje pravidelne so vzrastajúcou frekvenciou a intenzitou. Títo ľudia nechali svoje rodiny napospas hrôzam vojny a sami prichádzajú rovnaké hrôzy vyvolávať v Európe. 

Všetky doterajšie udalosti smerujú k nevyhnutnému záveru, a tým je, že celá migrácia je dobre naplánovaný, organizovaný a logisticky zabezpečovaný akt vojenskej agresie. Jeho ciele sú zrejmé: destabilizácia Európy, zničenie národných štátov, zničenie všetkých tradičných hodnôt, spoločenských, sociálnych, kultúrnych a etnických prepojení, ochromenie stále rastúceho odporu proti fašizácii Európskej únie, nastolenie policajného superštátu s jednou vládou, jednou armádou, jednou tajnou službou. 

 

Prechádzka ohňom

Pokúsme sa načrtnúť jeden z možných scenárov vývoja v Európe. Najskôr bolo potrebné uviesť Blízky východ a severnú Afriku do chaosu, čo sa aj podarilo. Aktuálnym krokom  je zaplavenie Európy agresívnymi imigrantmi. Po presunutí dostatočného množstva bojachtivých ľudí  stačí vyprovokovaťnepokoje v celej Európe. Je nutné vykonať teroristické akty veľkého rozsahu, bombové či chemické útoky, znásilnenia, vraždy. V tomto bode je samozrejmé, že národy sa skôr či neskôrzačnú brániť. Preto sú radikálni imigranti chránení, ich zločiny utajované a protestujúci občania zastrašovaní a démonizovaní. Preto navrhuje predseda Európskej komisie Jean-Claude Juncker prísne obmedzenie či dokonca zákaz držania strelných zbraní. Aké paradoxné, teroristi si povolenie nosiť zbraň nepýtajú nikdy.Teraz proti nim budú stáť navyše občania bez možnosti sa brániť. Každý si domyslí, k čomu to povedie.

Po dosiahnutí potrebného stupňa chaosu a násilia už stačí len ponúknuť riešenie. A tým je totálna kontrola celej Európskej únie. Vytvorenie európskej armády, európskej tajnej služby a totálna strata suverenity národných štátov. Na zahodenie nie je ani prosba o pomoc adresovaná nášmu veľkému spojencovi, humanitárnemu šíriteľovi demokracie, USA. Rozmiestnenie amerických jednotiek v Európe môže byť poslednou poistkou proti nepohodlným. V celej Európe bude nastolený výnimočný stav a ilúzia demokracie zanikne. Nastane totálna cenzúra a politické procesy.

Ak by sa niekomu zdali predchádzajúce riadky nepravdepodobné či pritiahnuté za vlasy... Komisár EÚ pre migráciu, vnútorné záležitosti a občianstvo Dimitris Avramopulos už navrhol, aby EÚ vytvorila svoju vlastnú tajnú službu zastrešujúcu národné tajné služby, čo je faktický koniec suverenity. Predseda Európskej komisie Juncker si zasa želá vznik európskej armády, ktorá by zabezpečila, že už nikdy nebude medzi jej členskými štátmi vojna. Samozrejme, keďže už žiadne štáty nebudú existovať. Návrhmi to začína vždy. Samozrejme je nutné počítať aj s tým, že do celého vývoja môže zasiahnuť veľké množstvo iných faktorov.

 

Fico ako ochranca národných záujmov

Pri sledovaní domáceho mediálneho šumu by sme mohli oponovať: „Veď predsa predseda vlády Robert Fico je striktne proti imigrácii!“ Áno, tak to vyzerá, veď pre povinné kvóty sme dokonca podali žalobu na súdnom dvore v Luxemburgu. Ak by sme mali druhého Orbána, Kaczynskeho, alebo Le Penovú, tento článok by bol zbytočný, ibaže my máme Fica...

Výroky Roberta Fica je nutné vždy obrátiť presne naopak, len vtedy sa totiž dostaneme ku jeho skutočným zámerom. Keď sa vrátime do „dávnej“ minulosti a k Ficovým predvolebným veršovačkám o tom, ako zatočí s neprispôsobivými Cigánmi, tak sa ešte „pousmejeme“, horšie to už bude napríklad s takým nešťastným eurovalom. Robert Fico striedavo odmietal a zároveň ospravedlňoval Euroval. Nakoniec vďaka strane Smer-SD euroval prešiel. Zadlžil tak Slovensko sumou 5,768 miliardy eur, z čoho 660 miliónov eur zaplatí Slovensko v hotovosti. 

Na konci roku 2014 v televízii TA3 Fico vyhlásil, že je osobne proti vytvoreniu vojenskej základne na Slovensku. V súvislosti so základňou sa dokonca zaklínal radikálnym vyjadrením: „Keby nás do toho niekto nútil, vyvolal by som referendum...“ V novembri 2015 poslanci NR SR na čele s vládnou stranou Smer-SD odhlasovali vybudovanie základne NATO na Slovensku. Fico bol rovnako vehementne proti sankciám voči Rusku, ale slovenská vláda na čele s ministrom zahraničných vecí Miroslavom Lajčákom sankcie podporila.

A spomínaný odpor Roberta Fica proti imigračným kvótam? Europoslanci za Smer-SD opakovane hlasovali ZA prijatie povinných kvót!

To je len krátky výťah z nekompromisných postojov Roberta Fica. Je pozoruhodné, že po teroristických útokoch v Paríži v novembri 2015 konštatovala Bezpečnostná rada SR nízky stupeň ohrozenia, ale už v decembri vláda v skrátenom legislatívnom konaní pretlačila protiteroristický balíček, ktorý obmedzuje slobodu slova a značne rozširuje právomoci SIS a vojenského spravodajstva. Navyše vláda odsúhlasila navýšenie počtu policajtov o 2 500.  Otázka teda znie: „Na koho sa Fico chystá, keď  máme na Slovensku nízky stav ohrozenia a prijímať nových imigrantov nekompromisne odmieta?“ Každý si domyslí jedinú možnú odpoveď...

 

Ako z toho von?

Existuje jediná šanca, ako nespáchať štátnu a národnú samovraždu. Chiméra slobodnej Európske únie je mŕtva, ostal len mlynček na mäso, ktorý zošrotuje všetko, čo bude v jeho dosahu. Pre záchranu Slovenska musíme v prvom rade odolať nátlaku psychopatov z Nemecka a Bruselu. Je nutné uzavrieť hranice a urobiť ich pre ilegálnych imigrantov nepriechodné. Z dlhodobého hľadiska je však nevyhnutné opäť vybudovať akcie schopnú armádu. Naša bezpečnosť musí byť istená  zmluvami s krajinami V4, Ruskom a ďalšími hráčmi na globálnej šachovnici. Nič z toho a už vôbec nie úplnú obnovu suverenity však nie je možné dosiahnuť bez očisty politického, vojenského, spravodajského a mediálneho priestoru.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.