Na Hlinku si ešte počkáme

Pavol Privalinec
27.12.2015 5 136 archív, ilustračné foto

Rok taký, ako sa patrí. Tak ako každý - mrchavý i poctivý.

Štát i samospráva sa ešte stále tvária, že gro štátu sú ohybné makroekonomické čísla, budovy zabalené do polystyrénu, rekordný počet fľakov na cestách, no hlavne ľúbivé (západné) frázy, ktoré nasýtia nejeden televízor poctivého voliča. Štát i mestá spravované skôr z donútenia bežných dní...

Miazgou roku 2015 stále zostali (ne)obyčajní ľudia Slovenska, ktorí svojou poctivou prácou zhmotňujú (na vrcholných miestach štátu) chýbajúcu ideu štátnosti, ktorá žije na koreni tradície staršej ako je svätoštefanská, či svätováclavská. Práve preto dnes ešte odpočívajú pozostatky Andreja Hlinku v jeho tajnom, bezpečnom úkryte a ešte dlhú dobu budú.

Obraciam sa na vás, ktorí ste si ešte nepredplatili odoberanie Práva Národa, aby ste tak urobili a podporili našu prácu. Aj to môže byť odpoveď na otázku: Ako môžem pomôcť?

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.