Aby klamstvá zneli dôveryhodne

Pavol Privalinec
01.12.2015 3 944 archív

Je za nami 17. november a drvivá väčšina slovenskej spoločnosti netají rozčarovanie nad ponovembrovým vývojom u nás. Oficiálnu úlohu vedúcej strany nositeľky rána vystriedali neoficiálne šúľky peňazí balené do alobalu a povinné jazdy z učebníc teórie partokracie západného typu, kde mladí chcú práva starších, ženy práva mužov a cudzinci si nárokujú práva občanov - politického systému vznešených fráz dobre ukrývajúceho hodnotové dno spoločnosti. Presne také aké reprezentujú aj menšinoví politici Strany maďarskej komunity, ktorí naťahujú ruky viac ako žirafa krk.

Udalosti z odhaľovania základného kameňa pamätníka Ľudovíta Štúra v Štúrove sú iba vrcholom drzosti a arogancie reprezentantov maďarskej menšiny, používajúcich slovník dizajnovaný tak, aby klamstvá zneli dôveryhodne a vražda prijateľne.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 17,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.

-------------------------------------------------------------------------- TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.