Paríž horí. Vrahovia v sakách chystajú smútočnú reč

Ján Vachaľ
14.11.2015 70 096 archív

Ako vznikla imigrantská kríza? Nie je to náhodou výsledok výbojnej a zákernej politiky USA a ich európskych spojencov na Blízkom východe a v Afrike?

Za štartovaciu čiaru môžeme označiť vpád „koaličných“ jednotiek do Iraku. Len pripomeniem, že sa to stalo bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN na základe údajných domnienok o existencii chemických zbraní v rukách irackej armády.

To, čo sa stalo v Paríži majú na svedomí oni – vrahovia v sakách. Najväčší podiel však nesie Angela Merkelová spolu s vládou USA.

V roku 2011 začal Západ bombardovať Líbyu s cieľom zvrhnúť Muammara Kaddáfího. Len pripomeniem, že Líbya bola oproti zvyšku sveta jedna z najvyspelejších sociálne zabezpečených krajín. A jediný dôvod jej bombardovania bol ten,

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Už predkovia nás varovali

------------------------------------------------------------------------

že podľa USA Muammar Kaddáfí, ktorému podporu prejavilo vyše pol milióna ľudí na manifestácii v Tripolise, sa rozhodol nepoužívať ďalej dolár ako menu pri obchodovaní s ropou, ale chcel vytvoriť jednotnú africkú menu. Za rozbušku súčasných udalostí môžeme považovať vyvolanie občianskej vojny v Sýrii, ktorá spôsobila exodus státisícov obyvateľov tejto krajiny do Európy.

 

Francúzska chyba

Za teroristický útok, ktorý sa odohral v Paríži nie sú zodpovední len vojenskí lídri Západu, ale hlavne politika otvorených dverí, ktorá zničila Francúzsko a z hrdého národa, ktorý bojoval a trpel spolu s ostatnými národmi za slobodnú a kresťanskú Európu, sa stala multi-kulti zmeska. Štúdie potvrdili, že pokiaľ osídľovanie Francúzska moslimami bude pokračovať tak ako doteraz, tak do roku 2040 bude každý druhý Francúz moslim.

 

Vrahovia v sakách

Niekoľko desiatok mŕtvych a niekoľko desiatok zranených. Je to strašná tragédia, ktorá sa nemala nikdy stať. Lenže vrahovia týchto ľudí neležia zneškodnení francúzskou políciou v márniciach, ale sedia za stolom vo svojich kanceláriách a nacvičujú smútočnú reč.

To, čo sa stalo v Paríži majú na svedomí oni – vrahovia v sakách. Najväčší podiel však nesie Angela Merkelová spolu s vládou USA. Tak, ako to už býva nie oni, ale obyčajní ľudia, ktorí chceli len žiť svoje životy sú obeťami politiky elít západného sveta.

--------------------------------------------------------------------------

TRIČKO SLOVENSKÉHO HNUTIA OBRODY

Prichystali sme pre vás nové tričká Slovenského Hnutia Obrody. Tričko SHO je k dispozícii v našom internetovom obchode www.vlastenec.sk alebo zavolajte na tel. číslo 0908 800 782. Ak si objednáte tričko SHO so šiltovkou SHO (čierna, modrá), pri potvrdení objednávky vám cenu trička znížime na 10,99 eur. Odkaz na tričko: TU

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 16,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.

-------------------------------------------------------------------------- TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.