Pomáhajme v prvom rade Slovákom

Julián Orlický
05.10.2015 14 441 archív

Mainstreamové médiá, hlavná opora cudzineckej invázie na Slovensko, podporujú aktivity tretieho sektora propagáciou charitatívnych zbierok pre imigrantov. Akcia „pravdoláskarov“ nedávno zorganizovaná v Bratislave zabezpečila niekoľkotonový náklad pre utečencov, ktorí keďže často nosia značkové oblečenie a najnovšie mobily s dotykovým displejom, túto aktivitu určite ocenia. Bohužiaľ naši humanisti zachovávajú celkom opačný postoj voči majoritnému slovenskému obyvateľstvu.

Tretí sektor poskytuje pokryteckú pomoc utečencom, zatiaľ čo pre státisíce núdznych Slovákov má len jedovaté slová z obskúrneho slovníka politickej korektnosti.

Nenávistné komentáre

 „Slováci sú malý a úbohý národ, nezaslúžia si nič lepšie ako majú.“ Takouto „láskou“ nás zahŕňa židovský intelektuál Peter Weisenbacher. Pokrokový liberál Martin M. Šimečka v minulosti častoval slovenský jazyk adjektívami fialový, drevený, napuchnutý a nezabudol dodať, že Slovensko je čiernou dierou sveta. Zástupy politológov, odborníkov na extrémizmus neustále komentujú všetko slovenské ako fašistické, nacistické a extrémistické. Vynechajme ich slová a ostane nám len číra nenávisť.

 

Dobrovoľné zbierky

Slovenské Hnutie Obrody v rámci projektu Staráme sa, bez grantov a dotácií, pravidelne zabezpečuje potravinovú pomoc slovenským rodinám, ktoré sa nachádzajú, aj vďaka dekadentnému spoločenskému systému, v sociálnej núdzi. Aktivisti pracujúci v projekte sú si zároveň vedomí, že Slováci nie sú v žiadnom prípade dokonalý a bezchybný národ. Sami svojou ľahostajnosťou, apatiou, rezignáciou na kresťanskú morálku a tradičné hodnoty do značnej miery prispievajú k súčasnému neutešenému stavu spoločnosti a štátu.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Falošná solidarita kresťanskej Európy

------------------------------------------------------------------------

Namiesto šírenia nenávisti voči Slovákom sa snažme riešiť ich sociálne problémy dobrovoľnými zbierkami. Keď bude stáť slovenský národ dostatočne pevne na nohách, môžeme, v rámci možností, pomôcť Sýrčanom, Iračanom a Líbyjčanom obnoviť ich krajiny do takej miery, aby odtiaľ už nemuseli utekať. Toto sa však nepodarí, pokiaľ budú existovať zločinecké pakty NATO a Európska únia.

Tretí sektor poskytuje pokryteckú pomoc utečencom, zatiaľ čo čerpá granty americkej ambasády na propagáciu deštruktívnej americkej imperiálnej politiky, ktorá utečencov vytvára. Zaštiťuje sa humanizmom a solidaritou, ale pre státisíce núdznych Slovákov má len jedovaté slová z obskúrneho slovníka politickej korektnosti.

--------------------------------------------------------------------------

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 16,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.