Falošná solidarita kresťanskej Európy

Pavol Zvarík
17.09.2015 25 376 archív

Slovensko ako aj celá Európa sa pomaly ale isto zobúdzajú do krutej reality. Zaplavujú nás zo všetkých strán ilegálni imigranti, najmä moslimovia. Všade v správach zo zahraničia počúvam ako niektorí moslimovia znásilnili ženy alebo deti, ako niekomu odsekli ruku, ako lanárili mnohých na islam lebo inak zomrú, ako si nevážia to, čo dostanú zadarmo. Tá ich kultúra je úplne iná než tá naša a je na mieste, aby sme si určili kde sú naše hranice.

Odmietame výzvu pápeža Františka, lebo je jasnou zradou kresťanskej kultúry v Európe.

Nemôžeme dovoliť aby nás verbovali na islam a vnucovali nám svoju kultúru! Nemôžeme dovoliť aby znásilňovali naše ženy a deti! Výzva pápeža Františka mi príde neprijateľná a odmietam ju! Takéto niečo nesmieme dovoliť lebo ak to urobíme, tak za to zaplatíme krutú daň. Prijmeme ich do našich domovov a už sa ich nikdy nezbavíme, naopak zavolajú si tam ďalšie svoje rodiny.

Ak prijmeme pápežovu výzvu, tak v podstate zradíme Krista, zradíme našu kresťanskú vieru. Nemám nič proti tomu, aby sme hladnému podali pohár vody a chlieb a dali najesť, ale nesmieme dovoliť aby prekročili naše hranice a šliapali po našej kultúre!

 

Odmietam výzvu pápeža Františka

Som proti tomu, aby nám cudzie krajiny diktovali koho prijať a koho nie! Som proti tomu, aby sa na našom zvrchovanom území  premávali vojenské konvoje cudzej krajiny a ešte k tomu bez súhlasu občanov Slovenskej republiky. Je smutné, keď vládna moc nepočúva hlas ľudu. Je to neodpustiteľné, keď vládna moc vyšle policajtov, ťažkoodencov s kuklami chrániť cudzie americké vojská proti nám a pritom sú platení z našich daní.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež:
Azylová politika musí zostať v slovenských rukách ------------------------------------------------------------------------

Je to tragédia keď slovenské médiá prekrúcajú pravdu a píšu samé klamstvá a pritom si ani len neuvedomujú ako tým škodia našej vlasti. Ako sa budú môcť potom novinári, ťažkoodenci, policajti ako aj politici pozrieť svojim deťom do očí? Pravda vždy vyjde na povrch a to je jediná spravodlivosť. Som zvedavý ako nám to potom budú vysvetľovať samotní politici, ktorí v kauze ilegálnych imigrantov, okupantov mlčia. Občania Slovenskej republiky by sa mali prestať báť a namiesto toho, by mali začať dávať jasne najavo kto je tu doma. Nebojme sa chrániť si to, čo je naše! Slovensko patrí nám!

Kresťanská láska je o tom, že máme pomôcť núdznemu a podať hladnému chlieb alebo sa ujať vdovy, ale v otázke moslimských ilegálnych imigrantov je to o niečom úplne inom a preto vás prosím, nebuďte naivní lebo vám za podaný prst vezmú aj celú ruku.

Brusel vyzval k prijatiu imigrantov, začal nám diktovať nezmyselnými kvótami. Paradoxom je, že tento rok v Bruseli nebude vianočný stromček, lebo nechcú uraziť moslimov. Teraz mi falošní, milosrdní samaritáni povedzte, o čom to teda je? Malo to byť o láske a pomoci a namiesto toho je tu strach.

Preto odmietam výzvu pápeža Františka, lebo je jasnou zradou kresťanskej kultúry v Európe. Pozrite sa pravde do očí a nebuďte zaslepení!

--------------------------------------------------------------------------

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 16,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.