Pravda oslobodzuje. Spolu dokážeme viac

Pavol Poprocký
30.08.2015 2 865 archív

Slovenské Hnutie Obrody sa čím ďalej, tým viac dostáva do povedomia nielen v slovenskej spoločnosti. SHO za 11 rokov svojej existencie odviedlo kus práce.

SHO má tisíce podporovateľov a priaznivcov po celom Slovensku a v zahraničí. Logicky má aj svojich odporcov a to zopár zakomplexovaných ľudí, ktorí sa cez subjektívne a zmanipulované médiá snažia pošpiniť a očierniť značku SHO a naše dobré meno našej organizácie.

Fotografia pri vojenskom pamätníku, na základe ktorej, označil portál Aktuality.sk SHO za „kontroverzné, rasistické zoskupenie“.

V auguste sa o manipuláciu verejnej mienky pokúsil portál Aktuality.sk, ktorý má v obľube mazať (im nevyhovujúce - kritické) príspevky v diskusiách, diskusie pod článkami rušiť alebo ich ani nezaložiť! Išlo o článok, v ktorom kritizovali politika Igora Hraška, ktorý si „dovolil“ zdieľať kritiku na dekadentné Jánošíkove dni v Terchovej, ktoré sa uskutočnili tento rok.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Jánošíkove dni. Dekadencia v priamom prenose  ------------------------------------------------------------------------

Na konci článku nás, aktivistov SHO, označili za „kontroverzné, násilnícke, rasistické zoskupenie slovenských nacionalistov“. Čerešničkou na torte je odstavec, kde sa píše, že sa fotíme so „starou vojenskou technikou“, pritom sa jedná o muzeálnu vojenskú techniku v Kalnej nad Hronom! Aby nebolo málo, snažili sa spochybniť aj ironicky myslený popis k súboru pridaných fotografií na stránke SHO na sociálnej sieti Facebook, kde sa píše: „Naši aktivisti sa už pripravujú na príchod ilegálnych imigrantov na Slovensko.“

V podobnom duchu sa nás snaží spochybniť nielen tlač, ale aj televízie a rádiá, ktoré nás s veľkou obľubou označujú za „extrémistov“, „neonacistov“, „za tých, ktorí velebia Tisa“, a podobne. Našťastie, ľudia si vedia spočítať koľko je 1+1 a nenechávajú sa ohlupovať a zastrašovať týmito mediálnymi prostitútkami, čo usudzujem z komentárov v rôznych diskusiách, blogoch, ale aj z rôznych ankiet, v ktorých vyhráva zdravý sedliacky rozum. 

Pravda je na našej strane, na strane SHO. Tento tlak ustojíme a viem, že spoločne jedného dňa urobíme zo Slovenska krajinu čistú, štát bez chaosu a okrádania, republiku založenú na zvykoch a tradíciách, ktoré sa v minulosti osvedčili!

Pridajte sa k nám, pretože SPOLU dokážeme viac!

--------------------------------------------------------------------------

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 16,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.