Nedajme sa manipulovať

Pavol Privalinec
17.07.2015 9 601 archív

Referát historika Martina Lacka na nedávno konanej konferencii Matice slovenskej (Prelomový rok 1945) hovorí o zabetónovaní a každodennom ideologickom živení (čechoslováckou-českou optikou povedané) jediného správneho štátneho usporiadania po druhej svetovej vojne, obnove česko-slovenského štátu, zániku dočasného provizória - avantúry v podobe samostatného slovenského štátu.

Táto prízemná nalinkovaná konštrukcia ignorujúca samourčovacie právo Slovákov je až príliš podobná jednoliatosti výstupov médií z protestu proti islamizácii Európy organizovaného (opäť ich optikou povedané) extrémistami pre neonacistov.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Slovensko je naša zem... ------------------------------------------------------------------------

Začínam mať pocit, že pokiaľ normálneho slušného človeka nenazvú hanlivým prívlastkom, tak nie je náš. Jánošík burič, Štúr pansláv, Hlinka nevzdelanec, Tiso kolaborant, Slováci v zahraničí americkí imperialisti...    

--------------------------------------------------------------------------

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 16,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár