Naše právo. Naše zásady!

Kliment Uhrecký
13.07.2015 8 508 archív

Multikultúrny jed, ktorý pomaly zabíja národné západoeurópske a severoeurópske štáty, rozvracia etnickú jednotu a tradície európskych národov. Nejakí blúznivci sa snažia vytvoriť víziu toho, že všetko národné a vlastenecké je nemoderné a spiatočnícke. Mýlia sa.

Ak teraz dovolíme, aby na Slovensko prichádzali imigranti podľa svojvôle EÚ, potom nás nevyhnutne čaká boj na život a na smrť. A nemyslíme to obrazne, myslíme to doslovne!

Aj ľudský organizmus sa bráni pred infekciami, ktorých príčinou bývajú votrelci v ľudskom organizme. A pokiaľ sa premnožia, nastupuje liečba antibiotikami. Ak je stav neliečiteľný, organizmus chorobu nezvládne a zahynie. V západnej Európe už nezaberajú ani antibiotiká. Infekcia je tak rozsiahla, že už nie je toho, kto by ju zastavil. Bezmocné a slabošské vlády sa zapredali USA a arabským šejkom z Blízkeho

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež:

Kvóty pre imigrantov. Boj na život a na smrť

------------------------------------------------------------------------

východu, ktorí za špinavé petrodoláre vysielajú do kresťanských krajín stále viac a viac moslimských imigrantov a bohatými darmi podporujú stavby moslimských mešít. V krajinách západnej a severnej Európy už mešity predbehli v počtoch kresťanské chrámy. Zákerná islamizácia je spojená s kolonizáciou predmestí európskych miest a posilňovaná obrovským demografickým rastom moslimov.

 

Neželaní a nežiaduci

Aj jednotlivec má právo slobodne sa rozhodnúť, či vpustí do svojho domu nejakú návštevu. Aj slovenský národ má prirodzené právo povedať, že si na svojom území nepraje moslimských imigrantov z Afriky. Sú tu neželaní a neprajeme si, aby tu s nami žili. Väčšina národa je proti nim. Žiadni bruselskí páni nemajú morálne právo diktovať nám kvóty utečencov a prikazovať, že ich máme prichýliť na Slovensku. Ani malá hŕstka renegátov nemá morálne právo hovoriť v mene slovenského národa a všetkých občanov Slovenskej republiky. Máme legálne právo organizovať protesty proti ich príchodu na naše územie.

 

Slovensko je naša zem

Milí moslimskí utečenci, ste na našom území nežiaduci. Nikto vás tu nechce a nikto vás tu vítať nebude. Nechceme na našom Slovensku zažiť to, čo zažívajú Francúzi alebo Švédi vo svojich mestách a mestečkách. Slovensko je štátom slovenským a národným, ktorý rešpektuje práva tradičných a historických menšín, ktoré tu žijú už stáročia a spája nás s nimi rovnaká kultúra, náboženstvo či zvyky.

Slovensko je štátom kresťanským, ktorý má s islamom veľmi zlé historické skúsenosti. A udalosti z islamského sveta ukazujú, že islam sa nezmenil, ba dokonca je ešte agresívnejší ako v časoch Osmanskej ríše. Zostaňte na svojom území alebo si nájdite inú cieľovú krajinu. My vás tu jednoducho nechceme!

--------------------------------------------------------------------------

TIP NA KNIHU

Ľudovít Štúr: Slovanstvo a svet budúcnosti. Knihu si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782. DARČEK: Ku každej knižke vám pribalíme odznak rusko-slovenského priateľstva. Cena knihy je 16,49 eur + poštovné.

Viac informácií o knihe nájdete TU.

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár