Kvóty pre imigrantov. Boj na život a na smrť

Tomáš Kopřiva
24.06.2015 19 329 archív

Európska únia prekročila rubikon. Európska komisia navrhla členským štátom kvóty prijímania imigrantov z Afriky a Ázie, na začiatok zo Sýrie a Eritrey. Na rade sú však ďalšie krajiny ako Afganistán, Somálsko, Nigéria, Lýbia, Irak atď.

Na Slovensko podľa návrhu EÚ pripadá prerozdelenie 1,96 % imigrantov. V reálnych číslach to znamená, že v priebehu dvoch rokov by z celkového počtu 40 000 imigrantov malo Slovensko prijať 785 imigrantov. A toto nie je konečné číslo.

Ak teraz dovolíme, aby na Slovensko prichádzali imigranti podľa svojvôle EÚ, potom nás nevyhnutne čaká boj na život a na smrť. A nemyslím to obrazne, myslím to doslovne!

Imigranti majú takzvané právo na zlúčenie, čo v skratke znamená, že musíme prijať aj ich rodiny, tým pádom sa nám pôvodné číslo zvýši na niekoľko tisíc. A toto je len začiatok. Žiaľ je to ten povestný začiatok konca.Reálne čísla potencionálnych imigrantov čakajúcich na cestu do Európy sa v dôsledku neustálych konfliktov na africkom kontinente a na strednom východe pohybujú v niekoľkých miliónoch osôb! Ak sa dá táto obrovská masa ľudí do pohybu, Slovensko čaká prílev niekoľko desiatoktisíc imigrantov!

------------------------------------------------------------------------ Azylová politika musí zostať v slovenských rukách

------------------------------------------------------------------------

Zrejme nikto z obhajcov chiméry solidarity si nevie predstaviť, čo budú znamenať takéto množstvá civilizačne nekompatibilných imigrantov pre Slovensko. Ako predobraz prichádzajúcih udalostí sa stačí pozrieť do krajín západnej Európy, Francúzska, Nemecka, Talianska. Náboženská a kultúrna vojna, násilnosti, kriminalita,sexuálne obťažovanie, rasizmus. Imigrant by mal byť ten, kto prosí o prijatie, ten, kto sa chce prispôsobiť, ten, kto chápe, že je hosťom a preto by nemal byť na obtiaž. Nie ten, kto kradne, vraždí, znásilňuje, vyhráža sa, vynucuje si. Takýto človek nie je nič iné ako zločinec a nepriateľ a tak s ním treba aj jednať.

 

Ilúzia kompatibility

Nie je možné integrovať spoločenstvo s absolútne odlišnou kultúrou, vzťahom ku právu, ku osobnej slobode, ku slobode presvedčenia, ku rovnoprávnosti pohlaví. Nie je možné integrovať morálnu výbavu, ktorá sa nachádza na celkom inom mieste na časovej osi vývoja spoločnosti.Je to ako keby ste dali do jednej krabice sadu sklenených pohárov a kopu kameňa. Výsledok je predvídateľný.

KEĎ IMIGRANTOM NECHUTÍ - V Nemecku na hlavnej stanici sa každý deň nájde v odpadkových košoch plno balíčkov s jedlom pre azylantov. Jeden takýto balíček i s logistikou a organizáciou distribúcie stojí 20 eur, preto sú nemeckí občania platiaci dane znepokojení, ako je možné, že imigranti balíčky s jedlom vyhadzujú a poukazujú na to, že nejde o imigrantov, ktorí potrebujú skutočnú pomoc, keď pohŕdajú jedlom. Sú to ľudia, ktorí neutekajú pred niečím, ale za niečím!

------------------------------------------------------------------------

Slovenskí politici si doteraz nevedia poradiť s neprispôsobivou časťou cigánskej menšiny a pri náboženských fanatikoch, ktorí nemajú čo stratiť a ich jediným komunikačným prostriedkom je násilie, bude ich bezmocnosť úplná. Niet pochýb o tom, že skôr či neskôr sa chaos riadenej imigrácie skončí občianskou vojnou. Obrovské násilie, ktoré ju bude sprevádzať bude na naše pomery bezprecedentné. Každý si teda musí položiť otázku, naozaj sa chceme dostať až do tohto bodu? Do bodu, z ktorého niet iného východiska ako krviprelievanie?

------------------------------------------------------------------------ Fotogaléria z protestu proti islamizácii Slovenska

------------------------------------------------------------------------

Imigrační štváči si musia uvedomiť, že v momente „veľkej vlny“ budú oni prví na rade spravodlivého hnevu podvedeného národa. Niektorí ľudia ešte stále nechápu ten najzávažnejší dôsledok celého imigračného cirkusu. Ak teraz dovolíme, aby na Slovensko prichádzali imigranti podľa svojvôle EÚ, potom nás nevyhnutne čaká boj na život a na smrť. A nemyslím to obrazne, myslím to doslovne!

 

Cui bono, v čí prospech?

Je nespochybniteľné, že občania európskych štátov si prílev imigrantov neželajú, oprávnene sa obávajú dôsledkov zlučovania nezlučiteľného, jednoducho ich pud sebazáchovy ešte stále funguje. Komu potom slúžia všetci tí politici, všetci tí agenti z mimovládnych organizácií, ktorí nás poúčajú o našich povinnostiach voči všeobjímajúcej globálnej humanite? Slovenský národ nemá jeden jediný dôvod pomáhať ľuďom, ktorí prichádzajú s úmyslom zničiť našu krajinu, nemáme dôvod pomáhať ľuďom, ktorí si prichádzajú vynucovať dodržiavanie ich zvyklostí a náboženstva, nemáme dôvod pomáhať ľuďom, ktorým sme nijako neukrivdili. To, čo sa deje v Európe, nie je imigrácia, nie je to ani humanitárna kríza, nemá to nič spoločné so solidaritou. To, čo sa deje v Európe, je INVÁZIA. A ako k invázii sa treba k súčasnej situácii postaviť.

Róbert Švec: „Robert Fico nás prostredníctvom Facebooku informoval, že nemá rád keď niekto vykopáva otvorené dvere. Konštatoval to v súvislosti so včerajším 10-tisícovým protestom v Bratislave. Ďalej nás informoval, že vláda SR je proti kvótam a že nie je až tak podstatné ako hlasovali jeho poslanci v Bruseli v tejto veci. Aj touto cestou Ficovi odkazujem, nech prestane s touto politickou schizofréniou a nerobí z normálne uvažujúcich Slovákov hlupákov. Pán Fico zamyslite sa nad tým, kto za SMER-SD kandiduje vo voľbách a urobte si v strane poriadok.“

------------------------------------------------------------------------

Jediným udržateľným riešením je okamžité uzavretie hraníc a nulová tolerancia voči nelegálnym imigrantom. Vytvorenie nekompromisných, hermeticky uzavretých imigračných zákonov. Na agresiu sa musí odpovedať zodpovedajúcim silovým riešením, nie diskusiami a pochybnosťami. Kto nie je schopný robiť radikálne rozhodnutia v kritických chvíľach, nemá právo riadiť štát.

Nikto sa nebráni pomáhať druhým, veď súcit je tá najušľachtilejšia ľudská vlastnosť, ale pomoc sa musí dostať ku tým čo si ju zaslúžia a v žiadnom prípade nesmie byť vynucovaná.

 

Prstom sa neukazuje

Najväčší záväzok voči imigrantom majú USA, ktoré neustále rozvracajú africký kontinent a krajiny Stredného východu nelegálnymi vojenskými operáciami, porušovaním medzinárodných dohôd, výmenami nepohodlných režimov pomocou rôznych revolúcií. USA sú hlavným vinníkom a podporovateľom imigračnej krízy. Musia teda znášať dôsledky svojich činov. Aká je však realita? USA  mlčia a hrajú mŕtveho chrobáka. Prečo z úst európskych politikov nezaznieva obžaloba pravých vinníkov? Žeby platilo staré známe „ruka ruku myje“? Čomu teda prospeje riadené vyvolávanie chaosu v európskych krajinách? Čomu prospeje vytváranie predsunutých základní militantných prisťahovalcov priamo v srdci Európy, a vo všetkých jej údoch?

Je to primitívna hra na zachráncu. Ak chcete niekomu zobrať všetky práva, musíte ho najskôr zraziť na kolená, vzbudiť pocit permanentného strachu a neistoty. Je to obyčajný obchodný trik. Vyvolať dopyt po vašich službách.

Zrozumiteľnou rečou. Ak vás budem chcieť obrať o všetky práva, stačí mi vyvolať občiansku vojnu a potom ponúknuť riešenie. Áno, je pravda, že sa vzdáte slobody, je pravda, že zanikne hotovosť, je pravda, že možno dostanete ID implantát, je pravda, že prestane existovať súkromie, ale to jediné podstatné je, že bude konečne nastolený poriadok. A nie, toto naozaj nie je z ríše sci-fi, tieto jednoduché postupy fungujú stáročia a ľudia so svojou nulovou pamäťou sa chytajú stále do tej istej pasce vlastnej malosti.

 

Potkani v pivnici

Dôležité je bojovať teraz o udržanie stavu, ako neskôr o holé prežitie.Ťažko sa však bráni útokom zvonka, keď vo vlastných radoch škodia zradcovia. Návrh o povinných kvótach prijímania imigrantov podporili za SMER – Monika Beňová, Vladimír Maňka, Monika Smolková, Boris Zala, za SDKÚ – Eduard Kukan, Ivan Štefanec, za KDH Miroslav Mikolášik, Anna Záborská, za Most-Híd – Jozsef Nagy a za OľaNo – Branislav Škripek. Ani jeden z týchto ľudí nemôže mať v budúcnosti na Slovensku miesto.

Mená, ktoré sa zapísali na čiernu listinu slovenského národa. Poslanci, ktorí v Bruseli hlasovali za kvóty pre imigrantov.

Tragikomicky vyznieva verejné divadlo Roberta Fica, ktorý zaujal kritický postoj voči kvótam, pritom jeho lokaji návrh odhlasovali. Krásny príklad pohŕdania voličmi. Rovnaký podvod voči svojim voličom majú na svedomí poslanci za KDH, ktorí sa hlásia ku kresťanským hodnotám, avšak osobne sa podielajú na snahe o zavlečenie islamského náboženstva na Slovensko.Náboženstva, ktoré považuje kresťanov za neveriacich psov. Ako vždy potom proti slovenským záujom vystupujú rôzne  kontroverzné a radikálne združenia ako sú Liga za ľudské práva, Inštitút pre verejné otázky, CVEK– Centrum pre výskum etnicity a kultúry, Nadácia Milana Šimečku, Inštitút pre migráciu a komunikáciu, Amnesty International, Člověk v tísni Slovenská republika, Iniciatíva Inakosť, Divadlo Nomantinels a ďalšie.

Je len na nás, ako sa ku súčasnej situácii postavíme. Či chceme predchádzať chorobe prevenciou, alebo na poslednú chvíľu, s nejasným výsledkom a za cenu obrovských strát zachraňovať smrteľne chorý organizmus.

Naša budúcnosť je dnes, buďme pripravení.