Falošné poňatie slobody uchvacuje západný svet

Pavol Privalinec
12.05.2015 5 689 archív

Keď pred pár mesiacmi Martin Gilens z Prinstonskej univerzity zverejnil štúdiu o stave demokracie v USA prišiel k záveru, že hoci občania USA majú hlasovacie právo, smerovanie a zákony diktujú ekonomické organizácie a úzka skupina vplyvných politikov. Zverejnenie tejto štúdie britským rozhlasom a televíziou malo byť varovaním, aby sa Európa a jej národy vyhli falošnému a pokrútenému poňatiu slobody, ktoré uchvacuje celý západný svet.

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Veľký menom, malý duchom ------------------------------------------------------------------------

V tej istej dobe sa nechal počuť Pavol Frešo, že hoci si on i strana SDKÚ-DS ctí slobodu prejavu i zhromažďovania, prejazd ruských motorkárov treba zakázať, pretože sú to Rusi.

Argumentárium tohto, osobnosťou ťarbavého človeka, je presne také isté neúctivé a necitlivé faux pas voči padlým v druhej svetovej vojne, ako zaradenie anglickej pesničky na záver galavečera venovaného 200. výročiu narodenia Ľudovíta Štúra vo Zvolene!

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk alebo na čísle 0908 800 782.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár