Nechceme slúžiť Západu a ani Východu. Buďme sami sebou!

Slovenské Hnutie Obrody
18.04.2015 4 996 archív

V piatok  24. apríla o 16.00 hod. sa pred trnavskou radnicou uskutoční ďalšia mierová demonštrácia proti politike USA a NATO.

Dnes nás, bez ohľadu na politickú príslušnosť alebo náboženské vierovyznanie, spája spoločný postoj v ktorom odmietame politiku USA a NATO. Nebudeme sa ďalej nečinne prizerať na to, čo sa deje vo svete pod hlavičkou USA a ich spojencov. Je najvyšší čas povedať celému svetu, že Slováci sú hrdý národ, ktorý odmieta byť vazalom polobláznov, ktorí pracujú pre záujmy západného sveta.

Doplnenie redakcie portálu SHO: My v SHO si myslíme, že na ľudí sa nemajú hádzať bomby, tak ako to robilo NATO a USA v Juhoslávii. Aj preto sa slušní ľudia stretnú v Trnave...

Nesúhlasíme s politikou Spojených štátov amerických a NATO. Vyzývame prezidenta Kisku, aby prestal byť trójskym koňom politiky USA na Slovensku. My nechceme ísť do vojny za záujmy USA, NATO a ani nikoho iného.

Nechceme na území Slovenskej republiky americké, nemecké, ruské a ani nijaké iné vojenské základne. Na území našej vlasti chceme iba slovenské vojenské základne. A to poriadne. Nechceme byť súčasťou Západu a ani Východu. Chceme byť a budeme sami sebou!

------------------------------------------------------------------------ Prečítajte si tiež: Spoločne proti NATO.  ------------------------------------------------------------------------

Róbert Švec: „Pýtajú sa nás, prečo nazývame NATO zločineckou organizáciou. Tak ja im z tohto miesta odpovedám, ako nazvať skupinu ľudí a organizáciu, ktorá bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN bombardovala suverénny štát s názvom Juhoslávia? Iba ako skupina kriminálnikov a zločincov.“

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Tričko s vyobrazením ruského štátneho znaku. Tričko si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.