Demonštrácia: Nechceme NATO, chceme mier!

Slovenské Hnutie Obrody
02.04.2015 7 280 archív

Vo štvrtok  9. apríla o 17.00 hod. sa na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave uskutoční  v poradí už tretie mierové zhromaždenie občanov proti politike USA a NATO.

Počas druhého protestu proti politike USA a NATO, ktorý sa uskutočnil 26. marca v Bratislave, Róbert Švec okrem iného vyhlásil: „Pýtajú sa nás, prečo nazývame NATO zločineckou organizáciou. Tak ja im z tohto miesta odpovedám, ako nazvať skupinu ľudí a organizáciu, ktorá bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN bombardovala suverénny štát s názvom Juhoslávia? Iba ako skupina kriminálnikov a zločincov.“

--------------------------------------------------------------------------

Kedy: 9. apríla o 17.00 hod.

Kde: Hviezdoslavovo námestie v Bratislave

Zhromaždenie je oficiálne ohlásené na Miestnom úrade BA-Staré Mesto.

Nechceme na území Slovenskej republiky americké, nemecké, ruské a ani nijaké iné vojenské základne. Na území našej vlasti chceme iba slovenské vojenské základne. A to poriadne. Nechceme byť súčasťou Západu a ani Východu. Chceme byť a budeme sami sebou!

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.

-------------------------------------------------------------------------- TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár