Demonštrácia: Nechceme základne NATO na Slovensku!

Slovenské Hnutie Obrody
04.03.2015 16 983 archív

Dňa 12. marca o 17.00 hod. sa v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí  pod heslom „Nechceme základne NATO na Slovensku!“ uskutoční zhromaždenie občanov. Zhromaždenie je oficiálne ohlásené na Miestnom úrade Bratislava-Staré Mesto.

--------------------------------------------------------------------------

Kedy: 12. marca o 17.00 hod.

Kde: Hviezdoslavovo námestie v Bratislave

--------------------------------------------------------------------------

Róbert Švec: „Dnes nás, bez ohľadu na politickú príslušnosť alebo náboženské vierovyznanie, spája spoločný postoj v ktorom odmietame politiku USA a NATO. Nebudeme sa ďalej nečinne prizerať na to, čo sa deje vo svete pod hlavičkou USA a ich spojencov. Je najvyšší čas povedať celému svetu, že Slováci sú hrdý národ, ktorý odmieta byť vazalom polobláznov, ktorí pracujú pre záujmy západného sveta. Je pred nami veľa práce, pretože naše Hnutie sa riadi aj touto myšlienkou: Nikdy sa nesťažuj na dobu, pretože si sa narodil len preto, aby si ju urobil lepšou.“

Predseda Slovensko-ruskej spoločnosti Ján Čarnogurský hovorí, že na vyslanie verejného signálu je najvyšší čas. „Práve v týchto dňoch ohlásil minister obrany Martin Glváč, že na Slovensku už vojaci NATO sú a pripravujú cvičenie. Ale aby sa nestalo, že jedno cvičenie bude nadväzovať na druhé a vojakov NATO tu budeme mať trvale,“ zdôraznil a dodal, že 12. marca by sa nás malo zhromaždiť na Hviezdoslavovom námestí čo najviac, „pretože inak sa môže stať, že sa ocitneme vo vojne ani sa nenazdáme".

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Tričko s vyobrazením ruského štátneho znaku. Tričko si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.

TIP: Tričko s motívom ruského prezidenta Vladimira Putina. Tričko si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.