Daj Boh šťastia tejto zemi

Kliment Uhrecký
24.12.2014 13 734 archív

Daj Boh šťastia všetkým Slovákom, pretože veľa šťastia v dnešnej dobe nemajú. Rozhodujú za nich tí, ktorí so slovenským vlastenectvom nemajú nič spoločné. Slováci si za posledné obdobie užili viac smoly ako šťastia. Ak nerátame obdobie komunistickej diktatúry, tak za celé obdobie od roku 1989 sme nemali šťastie na správcov vecí verejných, či už vo vysokej politike alebo v politike komunálnej. 

Sme jedinou krajinou, v ktorej nie je mešita. A daj Boh, nech to tak aj ostane!

Akosi stále tu platí mýtus o plebejskom národe, za ktorý musia veci verejné riadiť jeho najväčší odporcovia a renegáti z vlastných radov. Akosi si vlastenecky založený a proslovensky cítiaci človek nemôže vybrať. Buď si zvolíme modré zlo v tej jeho najčistejšej podobe, ktoré sa ani netvári ako proslovenské, alebo jeho

--------------------------------------------------------------------------

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: ÚSTUP TRADIČNÝCH KULTÚR

--------------------------------------------------------------------------

modifikáciu v červenej socialistickej podobe, ktorá sa síce naoko tvári vlastenecky, ale na druhej strane propaguje multikulturalizmus a lokajstvo voči USA a Západu. Na politickej scéne Slovenska sa striedajú tieto dve koncepcie.


Hanbíme sa za naše tradície

Na druhej strane Slováci strácajú vieru v Boha, ktorá náš národ udržala pri živote počas dlhoročného útlaku. Hanbíme sa priznať ku kresťanským tradíciám, pretože na Západe sa to nenosí. Tam už ľudia stratili vieru v Boha – účinnú zbraň v boji proti nepriateľom Európy. Západ zaplavujú milióny moslimských prisťahovalcov, ktorí vďaka obrovskému demografickému rastu zaplavujú tradične kresťanské územia. Moslimovia bojujú aj proti kresťanským symbolom Vianoc.

Z námestí európskych miest miznú vianočné stromčeky, pretože to vraj uráža moslimské náboženstvo. Naopak, množia sa mešity a iné moslimské kultové stavby, a to priamo v Paríži či Londýne. Sme jedinou krajinou, v ktorej nie je mešita. A daj Boh, nech to tak aj ostane!

Daj Boh šťastia tejto zemi, aby sa zmenilo zmýšľanie jej obyvateľov, aby sa ľudia prebudili zo sladkej otravy liberalizmom a falošnou toleranciou, ktoré sa môžu stať záhubou nášho národa. Nech slovenský národ pochopí, že jeho existencia v tomto priestore je podmienená symbiózou vlasteneckého a kresťanského cítenia. Bez týchto dvoch atribútov sa z nás stanú iba prázdne nádoby alebo stroje bez citu a lásky. Nech si Slováci vždy vinšujú šťastné a veselé Vianoce. Nech naše mestá zdobia vianočné stromčeky a nie nevkusné mešity a minarety. Nech na uliciach slovenských miest stretávame krásne slovenské dievčatá a ženy a nie ubité chudery v burkách a s jazvami po bitke od despotických manželov. Nech sa slovenský národ prebudí z kozmopolitnej letargie a multikulturálneho indiferentizmu a zažije svoj veľkolepý návrat na scénu Európy ako národ vlastenecky hrdý a verný kresťanským a morálnym tradíciám.

--------------------------------------------------------------------------

TIP: Jedna z najkrajších šiltoviek so štátnym znakom Slovenskej republiky. Šiltovku si môžete objednať na stránke www.vlastenec.sk, alebo na čísle 0908 800 782.