Reštart systému alebo rana z milosti

Róbert Švec
31.03.2014 4 245 archív

Niektorí Slováci sa tešia z toho, že novým prezidentom sa stal Andrej Kiska. V predvolebných diskusiách a rozhovoroch s ľuďmi som sa stretával s názormi, že je potrebné voliť Kisku, lebo je menšie zlo.

V týchto voľbách som odmietol voliť menšie zlo a so mnou ďalších takmer 24-tisíc Slovákov, ktorí do volebnej urny vhodili neplatný hlasovací lístok. Väčšina z týchto voličov lístok prečiarkla a buď naň dopísala meno nášho prvého prezidenta Jozefa Tisa, alebo na lístok nalepila nálepku z kampane Jozef Tiso – najlepší slovenský prezident. Som hrdý na týchto takmer 24-tisíc statočných Slovákov, ktorí týmto občianskym postojom dali celému Slovensku najavo, čo si myslia o súčasnom systéme.

Slováci, je úplne jedno kto prezidentské voľby vyhral. Obaja kandidáti pracujú pre súčasný dekadentný systém, ktorý má na svedomí morálnu a ekonomickú biedu nášho národa. Rozhodovanie sa medzi Ficom a Kiskom bolo ako rozhodovanie sa medzi spôsobom smrti. Národ sa cez médiá, ktoré vlastnia zahraničné finančné skupiny, nechal vtiahnuť do bezvýznamnej hry so zdaním demokratického výberu. My sme ale odmietli voliť menšie zlo, no neodmietli sme dať najavo, že nie sme spokojní s vývojom v našom štáte. Národy a štáty musia preukázať odvahu a práve ona bude zdrojom zmien, tak potrebných pre prežitie národa, dnes i v blízkej budúcnosti.

Tých takmer 24-tisíc statočných Slovákov je iba začiatkom zásadných zmien, ktoré postavia náš národ na nohy. Súčasný systém má pred sebou iba dve cesty možného vývoja. Tou prvou je zásadný reštart a tou druhou je rana z milosti. Jedno ale dnes viem určite.

Zamatový november 1989 sa už nebude opakovať!

-------------------------------------------------------------------------- TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár

--------------------------------------------------------------------------