Víťazstvo strany Smer-SD, prehra Slovenska

Tomáš Kopřiva
21.11.2013 3 670 archív

Na Slovensku prebiehajú voľby do orgánov samosprávnych krajov - VÚC. Robert Fico považuje výsledky prvého kola volieb za svoje víťazstvo. Je víťazstvo politickej strany SMER-SD, ktorá aktívne pracuje na odovzdávaní suverenity do rúk boľševickej EÚ i výhrou pre Slovensko?

„Dobre viete, že sme majstri v populizme, ak teda chceme byť. “ Vyhlásenie počas tlačovej konferencie strany SMER-SD 28. júna 2011.

Z prvého kola poznáme mená troch víťazov. Županské kreslo vybojovali v Trenčianskom kraji Jaroslav Baška, v Žilinskom kraji Juraj Blanár a v Prešovskom kraji Peter Chudík. Všetci nominanti strany SMER-SD. V druhom kole volieb, ktoré sa uskutoční 23. novembra 2013, sa v boji o post župana stretnú v Bratislavskom kraji Pavol Frešo a Monika Beňová, v Trnavskom kraji Tibor Mikuš a József Barényi, v Nitrianskom kraji Milan Belica a Tomáš Galbavý, v Banskobystrickom kraji Vladimír Maňka a Marián Kotleba a v Košickom kraji Zdenko Trebuľa a Rudolf Bauer. Okrem Bratislavského a Trnavského kraja získajú kreslo župana pravdepodobne aj v ostatných krajoch nominanti SMERU-SD.

-------------------------------------------------------------------------

Slovenské Hnutie Obrody bolo proti vstupu Slovenska do EÚ a prijatiu okupačnej meny euro. Už pred niekoľkými rokmi sme upozorňovali na to, že pod pláštikom „výhod“ zo vstupu do EÚ a prijatia eura sa skrýva hrozba likvidácie suverenity našej vlasti. Po rokoch musíme konštatovať, že naše obavy sa napĺňajú v plnej miere a čo je ešte horšie, najvyšší ústavní činitelia Slovenskej republiky, pod pláštikom boja proti kríze, postupne zbavujú náš národ a štát suverenity a svojprávnosti.  TU.

-------------------------------------------------------------------------

Robert Fico výsledky volieb považuje za víťazstvo. „Toto všetko sú čísla, ktoré hovoria, že nikto nemôže pochybovať o víťazstve Smeru v týchto voľbách,“ komentoval. Robert Fico však nikdy nepovie to podstatné, takže si zhrňme, čo sa tieto voľby udialo.

V prvom rade, víťazstvo nominantov SMERU-SD je možno osobným víťazstvom Roberta Fica, ale je obrovskou prehrou slovenského národa a Slovenska. Je tragédiou, že na dôležité posty v našej krajine sa dostali ľudia, ktorých zastrešuje otvorene protinárodná politická strana. Strana, ktorá aktívne pracuje na odovzdávaní suverenity do rúk boľševickej EÚ, podporuje rozklad morálky spoločnosti a ochraňuje sexuálnych deviantov. Strana, ktorá priviedla Slovensko na pokraj ekonomického kolapsu. Ďalej je potrebné poukázať na šokujúci, ale očakávaný fakt, že volieb sa nezúčastnilo 80% oprávnených voličov. Toto číslo jasne ukazuje, v akej hlbokej depresii sa nachádza slovenská spoločnosť.

-------------------------------------------------------------------------

Fico rád obetuje slovenskú suverenitu pre blaho Európskej únie

Fico si myslí, že ak má Európa prežiť, musí prejsť ešte hlbšou integráciou. Podľa premiéra sa budú v tejto súvislosti otvárať otázky straty suverenity. „Takéto diskusie sú legitímne, buďme ústretoví,” povedal Fico. -------------------------------------------------------------------------

Ak premiér Slovenska považuje absolútny nezáujem občanov o verejné dianie za víťazstvo, potom jasne ukazuje svoju vlastnú predstavu o ideálnom demokratickom fungovaní štátu.

Odpoveď na otázku, prečo prišlo voliť len 20% voličov, je jednoduchá. Totiž voliť NIE JE koho! Občan je krajne znechutený zo všetkých politických subjektov, voliť menšie zlo je len klamaním samého seba. Takmer všetky politické persóny, ktoré sa na nás usmievajú z billboardov, sú zaťažené korupciou a klientelizmom. Navyše všetky kroky, ktoré vláda uskutočňuje, sú zamerané na úplné „zmrzačenie“ Slovenska. Ekonomické, morálne, geopolitické. Neustále klamstvá zanechali na občanoch hlbokú stopu beznádeje a letargie.

Aktuálne „víťazstvo“ strany SMER-SD, je nutne začiatkom konca strany SMER-SD. Tieto voľby sa tiež udiala doteraz nevídaná vec. Do boja o post župana v Banskobystrickom kraji zasiahol človek, ktorému médiá nedávali žiadne šance. Aj napriek takmer nulovej propagácii a neustálej ohováračskej kampani protislovenských médií sa do druhého kola s 21% hlasov dostal Marián Kotleba. Nebudem rozoberať osobu pána Kotlebu, dôležitá je však pointa jeho úspechu.

Ľudia sú natoľko znechutení politickou situáciou v krajine, že sa stali imúnnymi voči miliónovým kampaniam profesionálnych reklamných agentúr. Ľudia konečne začínajú rozmýšľať vlastnou hlavou.

Na Slovensku vznikla historicky výnimočná situácia, vzniklo politické vákuum. V dôsledkoch to znamená, že prestala byť funkčná mediálna cenzúra a ohováračské kampane. Prestalo byť funkčné zastrašovanie. Ľudia začínajú odmietať vstupovať opakovane do tej istej rieky plnej politických mŕtvol.

Tento stav kopíruje stav v západnej Európe, kde sa ku moci začínajú dostávať národné sily, ktoré nie sú poplatné lokálnej korupcii a medzinárodným bankárom.

Práve teraz je obrovská príležitosť na to, aby Slovensko začalo prosperovať, aby sa zbavilo zradcov, ktorí dusia náš národ. Slovenské Hnutie Obrody bude pripravené.

-------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár

--------------------------------------------------------------------------