Národný pochod za život

Julián Orlický
03.09.2013 3 197 archív

Jedným z najväčších mýtov dnešnej doby, ktorý sa usilovne snažia vštepiť do hláv Slovákom je myšlienka, že viera je výlučne súkromná záležitosť každého človeka. Neexistuje náboženstvo, ktoré patrí len medzi steny chrámov a osobnú sféru človeka. Preto sa kresťania nesmú nechať zatlačiť do úzadia, aj keď budú okrikovaní, prázdnymi frázami o slobode a demokracii.

Za život budúcej generácie nášho národa musíme aktívne bojovať aj na uliciach. Teraz máme príležitosť ukázať, že kultúra smrti na Slovensko nepatrí.

Nemôžme sa stiahnuť z boja, kde ide o všetko, kvôli tomu, že niekedy v minulosti cirkev pochybila. Žiadne prechmaty cirkvi sa nevyrovnajú tomu, čo za 20. storočie napáchala bezbožná ideológia komunizmu, feminizmu a liberalizmu. Zabíjanie nevinných ešte nenarodených, ale živých detí v mene ľudských práv, je typické pokrytectvo dnešných liberálnych elít, podobné neslávne známemu heslu humanitárne bombardovanie. Vyhadzovanie z práce za krížik na krku, zatýkanie za symbol normálnej rodiny, teda muža a ženy na tričku, bohužiaľ takéto veci sú stále častejšie. Pokiaľ sa proti tomu nepostavíme dnes, slučka sa bude uťahovať stále tesnejšie. Pochod www.pochodzazivot.sk je určený pre všetkých bez rozdielu vierovyznania, ktorým nie je ľahostajné čo sa pod pláštikom ľudských práv deje. 

Za život budúcej generácie nášho národa musíme aktívne bojovať aj na uliciach. Nestačí len chodiť na stretnutia do farností alebo medzi známych. Teraz máme príležitosť ukázať, že kultúra smrti na Slovensko nepatrí. Naopak na zastavenie zlého demografického vývoja nášho národa budeme musieť zmeniť nie len zákony, ale aj životný štýl a priority. Nikto to za nás neurobí, musíme sa spoľahnúť na seba a blízkych naokolo.

Stretneme sa 22.9.2013 v Košiciach

Verím, že pochod za život v Košiciach mobilizuje Slovákov do boja za lepšiu budúcnosť celého národa. Pretože život môže vznikať iba v dvojici muž a žena, najlepšiu výchovu budúcej generácie dokáže zabezpečiť milujúci otec a matka. Tejto celonárodnej akcie sa zúčastní aj Slovenské Hnutie Obrody, pretože tradičné hodnoty považujeme za nevyhnutný predpoklad k prosperite každej spoločnosti. Zastavenie potratov, zmenu myslenia v prospech bezbranných nenarodených detí a ich bránenie pred krutým a násilným systémom juvenilnej justície, o to sa vždy snažilo a bude snažiť SHO, nielen počas pochodu, ale aj potom, kým nebude každá slovenská rodina duchovne obrodená a sociálne zabezpečená. Očakávame vás v nedeľu 22. septembra v Košiciach.

--------------------------------------------------------------------------

TIP: MIKINA SHO, (kliknite) Nová zipsová mikina Slovenského Hnutia Obrody. Mikina má na srdci vyšitý znak Slovenského Hnutia Obrody. Na pravom rukáve je heslo „Cesta naspäť nemožná!“.

--------------------------------------------------------------------------

PRÁVO NÁRODA - NOVINY PRE SLOVENSKO.                    Objednávkový formulár

--------------------------------------------------------------------------