Vitajte na Slovensku imigranti. Váš Smer-SD

Tomáš Kopřiva
05.04.2013 16 161 internet

Nemecká liberálna europoslankyňa Nadja Hirsch uspela so správou o integrácii migrantov, ktorá bola prijatá na poslednej schôdzi Európskeho parlamentu. Správa sa zaoberá zjednodušením podmienok prílevu nových migrantov do krajín EÚ. Podľa autorky je prísun nových migrantov potrebný a žiaduci, nakoľko členské krajiny nedisponujú dostatočným množstvom kvalifikovaných pracovníkov.

Aká bude etnická skladba Európy o pár desaťročí?Prisťahovalectvom sa zároveň vyrovná pokles obyvateľstva spôsobený nízkou pôrodnosťou a tým celkovým starnutím populácie. Nuž krásny príklad cieľov Európskej únie. Európska únia nemá iný zámer, iný účel ako je kompletné zničenie národných štátov, ktoré padli do jej pasce.

Etnická homogenita je základným predpokladom národa. Je dôležité pripomenúť, že nie štát, ale národ je prioritou! A to strojcovia Európskej únie a architekti doktríny Nového svetového poriadku dobre vedia. Štát bez koherentného dominantného etnika je len prázdnou šupkou. Štát je možné zničiť ekonomicky, čo sa aj deje, ale národ sa dá zničiť len etnicky. Imigrácia je smrteľný jav pre každý napadnutý národ. Zločinnosť, ústup pôvodnej kultúry a rozklad tradičných hodnôt sú len niektorými z celého spektra tragických následkov, vedúcich až k úplnému koncu národa.

Zradcovia vo vlastných radoch

Je zaujímavé pozrieť sa detailnejšie na hlasovanie o prijatí tejto zločineckej správy.  Z celkového počtu 613 poslancov bolo 334 poslancov za prijatie správy a 247 proti prijatiu. 32 sa zdržalo hlasovania. Je smutné, že napriek všetkému násiliu v uliciach, napriek nezamestnanosti pôvodných obyvateľov, napriek náboženským konfliktom sa väčšina poslancov rozhodla pre ďalšie zhoršovanie situácie. Naozaj je na mieste otázka, akú motiváciu majú títo ľudia? A existuje jednoduchá odpoveď, pre bábkarov je to moc, pre bábky sú to peniaze.

TIP: Objednaj si nálepky kampane                                                Áno Slovensko, NIE EÚ!

Pre Slováka je však dôležitejšia informácia o tom, ako hlasovali slovenskí europoslanci. To znamená ľudia, ktorí majú v Bruseli hájiť záujmy slovenského národa. Takže hlasovania sa zúčastnilo 13 slovenských poslancov. Proti bolo 7 poslancov a za prijatie správy bolo 5 poslancov. Jeden nehlasoval. Poďme si predstaviť tých 5 zradcov slovenského národa, ktorí hlasovali za. Boli to Monika Flašíková, Vladimír Maňka, Katarína Neveďalová, Monika Smolková a Boris Zala. Všetko sú to členovia vládnej strany Smer-SD. Prekvapenie? Ani nie. Je to len jeden z dlhého radu dôkazov o tom, že strana Smer-SD na čele s Robertom Ficom je silne protislovensky zameraná skupina nebezpečných ľudí, ktorá ženie slovenský národ nielen do ekonomickej tragédie, ale problém jej nerobí ani uskutočňovanie krokov zameraných priamo proti podstate národného štátu a to etnickej homogenite. Všetci títo antislováci sú vinní z vlastizrady.

Ako dlho ešte potrvá, kým sa aj tomu najväčšiemu optimistovi otvoria oči a prehliadne masku prázdnych sľubov a uvidí pravú tvár slovenských politikov, tvár skorumpovaných vlastizradcov? Ak sa ľudia nespamätajú a nezveria moc do rúk ľuďom, pre ktorých je národ vždy tou najväčšou prioritou, tak za pár rokov nájdeme slovenský národ už len v učebniciach dejepisu.