Kosovo je Srbija!

Michal Šindolár
11.02.2013 6 672 internet

Je najvyšší čas vytiahnuť hlavy z piesku a pozrieť sa pravde do očí. V Kosove to nie je o tom, že by boli Srbi zlí, nenávistní, ale presne naopak. Deje sa tam to, čo sa o pár rokov pri podobnom vývoji môže diať aj na južnom Slovensku!

Kosovo je len začiatok, juh Slovenska môže byť pokračovaním.

Je to systematický útlak etnických Albáncov, ktorí sa na tomto historickom území Srbov „namnožili“ za podpory rôznych režimov a postupne vytvárali predpoklady pre autonómiu na úkor srbskej väčšiny.

Avšak v tomto priestore to nie je len problém dvoch etník, z ktorých jedno umelo dotované zločincami rástlo na území Srbska, aby neskôr si podvodníckym spôsobom zaujalo cudzie územie. Tento problém je eskalovaný aj o otázku náboženstva. Srbi, ako aj väčšina Slovanov sú kresťania, pravoslávni. Albánci sú moslimovia, a tak ich útlak nie je postavený „iba“ na národnostnej báze, ale aj na náboženskej. Svedčia o tom vypálené pravoslávne kláštory a to všetko pod „ochranou“ mierových vojsk OSN.

Nie sú to zlí Srbi, ako nám to navrávajú, ale predstavitelia albánskej mafie podporovaní zločincami, ktorí si svojvoľne vyhlásili štát na historickom území iného štátu. No a podobná albánska mafia sa pomaličky, ale isto usádza aj inde v Európe. Samozrejme, opäť s pomocou „demokratických princípov“.

Týka sa to aj nás

Mohli by sme si povedať... Ale týka sa nás to až veľmi. Pretože v južnom Srbsku, v Kosove sa udial precedens, ktorým sa systematicky likviduje slovanské etnikum pod dohľadom mierových síl OSN. Ak stále trváme na tom, že sa nás to netýka, tak sa zamyslime nad ďalším precedensom, ktorý sa postupne vytvára na našom, slovenskom, území. Síce bez náboženského útlaku, no ten národnostný je dostačujúci. A opäť pod záštitou „zlej väčšiny“: akí sú tí Slováci zlí, ako Maďarom nič neumožnia, ako sa popierajú ich práva. A pritom je to presne naopak. Na južnom Slovensku sa Slovák vôbec necíti byť ako tá „zlá väčšina“, ale skôr ako dočasne trpená menšina. No chcel by som vidieť jedinú menšinu v Maďarsku, ktorá by mala také práva, ako majú Maďari na Slovensku!

Aj toto je svedectvom o tom, že Slovania musia držať spolu, že tá povesť o Svätoplukových prútoch má veľký význam práve v našej dobe. Kosovo je len začiatok, juh Slovenska môže byť pokračovaním a podobne v iných slovanských krajinách. Všade sa systematicky vytvárajú rovnaké rozkladné fronty namierené proti Slovanom a kresťanom.

Nedajme sa! Ale otvorme oči a hlavne pripusťme si pravdu takú aká je. To najhoršie, čo môžeme spraviť je, že schováme hlavy do piesku a budeme čakať, že sa to nejako spraví. Nič sa nespraví! Iba to, čo nechceme.

Všetko je iba v našich rukách...