Vy všetci ste extrémisti...

Tomáš Kopřiva
18.11.2012 19 223 SHO

Toto pomenovanie sa nám snažia nanútiť tí, ktorí sa dostali k moci podvodom. Využívajúc pritom pretvárku, klamstvo a korupciu. Korupciu materiálnu, no najmä morálnu.

Jeden z mnohých odkazov pre Európsku úniu.

Dnes je extrémistom každý, kto bojuje za spravodlivosť a pravdu a práve preto musia títo skorumpovaní politici neustále rozširovať svoju definíciu extrémizmu. Aby sa všetci tí, ktorí sedia doma pri televízoroch mohli dištancovať od tých, ktorí už pochopili, že z pohodlia obývačky nič nezmenia a preto dnes stoja na našich námestiach. Dnes je preto extrémistom každý, kto na týchto korupčníkov ukáže prstom, resp. kto sa nebojí hovoriť o ich zločinoch. Už dávno neplatí, že extrémistom je mladík s vyholenou hlavou a vytetovaným hákovým krížom. Zdravotná sestra, učiteľ, robotník, baník, títo všetci sú dnes extrémistami, nepriateľmi štátu, ktorých „treba“ prenasledovať a perzekuovať.

 

Protestujte. Ale po tichu!

Nanajvýš vypovedajúce je to, že po dvadsiatich troch rokoch od „pádu“ totalitného režimu si opäť začíname zvykať na politické procesy, odpočúvanie, databázy podvratných živlov, či mlátenie obuškami. Pán Fico pred pár dňami odkázal odborárom, aby nešírili paniku a aby neťahali sociálne napätie do ulíc. Samozrejme... protestujúci občania sú nepríjemní. Je mi jasné, že pre politikov je lepšie, keď je občan zalezený doma vo svojej ulite a v tichosti znáša nikdy nekončiace príkoria štátnej moci. Politici potom majú voľné ruky v páchaní nových zločinov na národe a v zametaní zločinov starých.

 

Kaliňák: Najprv extrémisti, potom teroristi!

Minister vnútra  prehlásil, že všetci teroristi boli najskôr extrémistami. Nuž, aj takýto môže mať vláda postoj ku svojim občanom. Zaujímavé je tiež to, ako večne rozhádaní politici a médiá zázračne nájdu spoločnú reč vtedy, keď treba hádzať hnoj na nespokojných občanov. Ako sa hovorí „ruka ruku myje“.

 

Občianska povinnosť

Slovensko stojí na rozhraní. My občania sme tí, ktorí majú moc niečo zmeniť. My sme tí, ktorí majú povinnosť niečo zmeniť. Pre spravodlivú budúcnosť nás a našich detí. Národy Európy sa zobúdzajú. A ja sa pýtam zobudíme sa aj my, alebo zostaneme spať naveky?

Naši skorumpovaní politici sú bábky, slúžiace byrokratom v Bruseli. A to sú tí jediní a naozajstní extrémisti. Vlastizradcovia, ktorí za hrsť strieborných zapredajú celý národ. Jednou rukou kradnú a druhou odovzdávajú posledné zvyšky našej suverenity do rúk zločincom v Bruseli.

Dnes sme ešte slabí, slabší ako oni. Ale silnieme a s každým okamihom kedy nebudeme žiť v strachu hovoriť pravdu nahlas, budeme silnejší a silnejší. Bude nás viac a viac. Dnes je našou úlohou kričať a dodávať odvahu tým, ktorí sedia doma. Na záver budem citovať jednu myšlienku:  „Jediná vec potrebná k tomu, aby zlo mohlo zvíťaziť je, aby dobrí ľudia nič nerobili."